AVON pochod proti rakovine prsníka sa uskutoční 19. septembra 2015 v Bratislave!

Slovensko sa každoročne zapája do celosvetového boja proti rakovine prsníka a ani tento rok tomu nebude inak. Siedmy ročník tradičného AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý prináša pozitívnu energiu a pomoc projektom zameraným na prevenciu a liečbu tejto choroby sa bude konať v hlavnom meste koncom leta.

Milióny ľudí vo viac ako 60 krajinách sveta podávajú pomocnú ruku ženám, ktoré trpia rakovinou prsníka a podporujú programy a projekty zamerané na boj za zdravé prsia. Vďaka ľudskej solidarite sa Slovensko opäť zapojí do celosvetovej iniciatívy boja proti rakovine prsníka. Dejiskom 7. ročníka AVON Pochodu bude Bratislava, ktorá sa zahalí do ružovej farby 19. septembra 2015. Štart a cieľ bude na námestí Eurovea.

Charitatívne podujatie AVON Pochod proti rakovine prsníka symbolizuje vyjadrenie podpory a spolupatričnosti ženám a ich rodinám, ktoré s týmto ochorením bojujú. Jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj za zdravé prsia. Všetky získané finančné prostriedky z akcie budú venované na aktivity zamerané na problematiku rakoviny prsníka, ktoré realizuje Liga proti rakovine SR.

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2015. K dispozícii je dámska verzia trička v dvoch veľkostiach S/M a L/XL, pánska vo veľkostiach M/L a XL/XXL za cenu 14,99 €. Tohtoročnou novinkou je detské – dievčenské tričko, ktoré je dostupné v univerzálnej veľkosti, vhodnej pre deti od 4 – 10 rokov za cenu 14,99 €. Vstupenky na AVON Pochod – Tričká proti rakovine prsníka 2015 budú v predaji od 1.7.2015, zoznam predajných kanálov bude upresnený čoskoro.

Viac informácií o AVON Pochode proti rakovine prsníka sa dozviete aj na www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.