MWC 2015: LG G3 je najlepší smartfón roka.

lg-watch-urbane-duo+Rad ocenení si z tohtoročného Svetového mobilného kongresu (MWC) odnášajú produkty z dielne spoločnosti LG Electronics (LG). LG G3 bol asociáciou GSMA ocenený ako najlepší smartfón roka, chytré hodinky LG Watch Urbane si vyslúžili deväť ocenení od špičkových technologických médií.

LG G3 je telefón, ktorý je skutočnou špičkou vo svojej triede. Medzi obľúbené funkcie tohto 5,5‑palcového telefónu s Quad HD displejom patrí predovšetkým ovládanie fotoaparátu gestami, Knock Code™, OIS+ optická stabilizácia obrazu s automatickým laserovým zaostrovaním a duálny blesk či pohodlné bezdrôtové nabíjanie.

Chytré hodinky LG Watch Urbane a LG Urbane LTE boli v rámci MWC 2015 ocenené mnohými významnými technologickými médiami. LG Watch Urbane zaznamenali úspechy pre ich klasický, a napriek tomu nadčasový dizajn, LG Watch Urbane LTE získali ocenenie best-of-show. Ide o prvé chytré hodinky s LTE, ktoré možno použiť aj pre NFC platby. Navyše sa môžu pochváliť batériou s najvyššou kapacitou vo svojej kategórii.

LG G3 je dostupný od júna minulého roka. Uvedenie chytrých hodiniek LG Urbane na slovenský trh nie je zvažované.