Kvety sú späť (opäť)!

„Kvety? Na jar? Aké inovatívne.“ Viete kto to povedal? Spomínate si na sarkastickú poznámku šéfredaktorky Mirandy Priestly z filmu  Diabol nosí Pradu? Florálne motívy su skrátka neodmysliteľne späté s prichádzajúcim teplejším obdobprmediastore_LR_LB51317710_w+ím. Sú ale každý rok iné, menia svoje podoby a práve to je nich inovatívne bez sarkastického podtónu. F&F ich opäť zaradilo do kolekcie na jar/leto 2015. Zdobyť budú šaty, topy, spodnú bielizeň, doplnky i topánky.

Kontrastné kombinácie

V lete sú kvetinové potlače farebné, hravé i odvážne. No s prichádzajúcou jarou akoby dizajnéri cítili, že ešte nie sme pripravení na nával vzorov v rôznych farbách. Preto sú v F&F florálne motívy na bielom či čiernom podklade a tlmia ich tmavé doplnky i jednofarebné nohavice, pokojne v čiernej farbe.

Rozkvitnutá chôdza

Kvety budú sprevádzať aj každý krok. Objavia sa na lodičkách, sandáloch, na veľmi pohodlných balerínkach. Niesť sa budú na pastelovej vlne s vyšívanými kvetmi a obzvlášť zažiaria k jednoduchým outfitom. Oživia džínsy i dievčensky strihané šaty. Stačí už len, aby sa z ulíc vytratil sneh a teplomer ukazoval pozitívnejšie čísla.

 

Dostupné od februára  v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO