Dizajnová revolúcia

Superb_sketch_HeckNová ŠKODA Superb predstavuje revolúciu v známom dizajnovom jazyku značky. Dizajnová skica ukazuje expresívne, kvalitne a emocionálne poňatú limuzínu. Dizajn je prepracovaný, elegantný, dynamický a moderný.

 

Nová vlajková loď značky ŠKODA dostala výrazné tvary štúdie ŠKODA VisionC a nové, dynamicky tvarované proporcie. Od prednej časti až po zadnú časť, od veľkých kolies až po mierne klesajúce línie strechy, nový Superb oslovuje svojou jasnou geometriou, výrazne kontúrovanými plochami, sošnými tvarmi, puristickou precíznosťou a elegantne vedenými jednoliatymi líniami.
Svojím expresívnym exteriérom získava špičkový model značky ŠKODA na atraktivite a stáva sa výrazným modelom automobilovej strednej triedy. Pôsobí svalnatým dojmom, je ostro rezaný, suverénny a atraktívnejší než kedykoľvek predtým. Výrazné tvary exteriéru pokračujú aj vo vnútri vozidla.

 

S novou generáciou postúpila ŠKODA Superb na hornú hranicu automobilovej strednej triedy. Tretia novodobá generácia má značke aj modelu získať nové skupiny zákazníkov. V polovici februára bude mať nová ŠKODA Superb svoju svetovú premiéru v Prahe. Na začiatku marca bude vozidlo predstavené na autosalóne v Ženeve. Začiatok predaja je plánovaný na polovicu roka 2015.