Záver trilógie jedinečnej IMPA Fashion show

Po tretíkrát a opäť inak. IMPA, sieť autorizovaných partnerov ŠKODA, zavŕšila 20. novembra trilógiu inšpiratívnych večerov. Najprv sme nazreli do neba, vlani si vychutnali peklo a tento rok sme sa ocitli v edene. IMPA, ako jediný díler na Slovensku, spojila módnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia ŠKODA s prezentáciou vozidiel značky ŠKODA.

Aj tento rok bola organizátorom sieť spoločností IMPA – Bratislava, Šamorín, Žiar nad Hronom, Dolný Kubín, Žilina a Liptovský Mikuláš. Hostiteľom večera bola opäť IMPA Bratislava, ale tentoraz boli miestom, kde sa stretli významní obchodní partneri, zástupcovia importu značky ŠKODA a zástupcovia médií, priestory Refinery Gallery. Scenáru a réžie sa opäť ujal Marcel Nemec a večer si moderátorsky pod svoje krídla zobrali Elena Podzámska a Braňo Deák. Sprievodné komentáre načítala Zuzka Vačková a choreografiu tanečnej prezentácia ŠKODA kolekcie zastrešili tanečníci z tanečnej skupiny LMFAM pod vedením Moniky Marekovej.

Moderátori začali show úvahou, v ktorej hľadali podstatu raja. „Vytvoríme si tu takú našu spoločnú pestrú rajskú záhradu. Presne tak. A začneme trojkombináciou. Móda, autá, tanec. Prvá prezentácia modelov je inšpirovaná automobilovou značkou známou aj vo svete – ŠKODA. Na Slovenskom trhu je jednotkou. Páči sa mi, že majú pre každého niečo. Konkrétne je to sedem modelových radov osobných automobilov. Schválne. Citigo, Fabia, Roomster, Rapid, Octavia, Yeti a Superb. Keby som mala svoju firmu, tak si vystačím s jednou značkou,“ uzavrela úvodné slovo Eňa Podzámska.

Oslava lásky k móde, jedinečnosť značky ŠKODA, rajský program. To všetko len poodhaľuje a naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po tretíkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo spojiť skvelých ľudí a pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer. Večer, ktorý patril im a značke ŠKODA, či už v podobe samotných vozidiel ako aj športovému oblečeniu v exkluzívnom ŠKODA dizajne. A o to viac nás teší, že jedinečnosť sa odela do šatu tradície, pretože sme jediný autorizovaný partner ŠKODA na Slovensku, ktorý sa pustil do projektu tohto typu,“ hovorí Bc. Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava. „Po prvýkrát sme hostí priviedli do neba, vlani sme si spoločne vychutnali peklo, nuž a tento rok sme sa spoločne ocitli v edene„, dodáva.

Hudobnými hosťami počas večera boli Robo Opatovský a jeho BAND, Mária Čírová a jedinečné bolo vystúpenie The Hope Gospel Singers and band pod vedením zakladateľky súboru Ivety Viskupovej. Naozaj až dych vyrážajúcou bola bubnová show, ktorú predviedlo sedem členov najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku, Campana Batucada.

Počas celého večera sa hostia mohli kochať prehliadkou tvorby a nádherných obrazov výtvarníčky Noémi Kolčákovej, vďaka ktorým sa všetci cítili naozaj ako v raji. Noémi maľuje, ilustruje a vyšíva obrazy, kresby a textilné kreácie v duchu fantazmagórie a surrealizmu. Pre tento výnimočný večer vytvorila špeciálne dielo Adam a Eva.

Svojimi krásnymi modelmi sa predstavili dve slovenské módne návrhárky. Ako prvá sa predstavila Zuzka Bottková.

    „So Zuzkou Bottkovou spoločne rozbiehame projekt – Dámske kluby IMPA so značkou ŠKODA. Naša spoločnosť IMPA Bratislava sa ako prvá v sieti autorizovaných dílerov pre značku ŠKODA pustila do tejto jedinečnej myšlienky. Zámerom dámskych klubov IMPA je ukázať, že aj testovanie vozidiel môže byť zaujímavé. Každý dámsky klub bude iný, jedinečný a s naozaj zaujímavým sprievodným programom. Okrem Zuzky Bottkovej sa dámy môžu tešiť na zaujímavých hostí, súťaže o atraktívne ceny či predstavenie noviniek na trhu v oblasti módy, šperkov, zdravej výživy a kozmetiky. V duchu hesla „Krásna a zdravá aj za volantom“. Samozrejme, nebudú chýbať atraktívne, funkčné a praktické ŠKODA originálne doplnky. Prvý Dámsky klub máme už máme za sebou,“ hovorí Petra Volčková, marketingová manažérka spoločnosti IMPA Bratislava.

Zuzka Bottková k tomu dodáva: „Spolupráca so spoločnosťou IMPA je pre mňa veľkou výzvou. Veľmi sa teším a vážim si to, že môžem svoju kreativitu a modely, ktoré vytvorím, spojiť s krásnou myšlienkou, ako sú dámske kluby IMPA. A vďaka nim nielen dámam ukázať, že značka ŠKODA je inovatívna a naozaj inšpirujúca.“

Módna návrhárka Andrea Hogh rada prijíma výzvy a osobite rada oblieka ženy, ktorých postava je nekonfekčná. Miluje svoju prácu, keď vidí, ako sa klientka vynikajúco cíti v modeli, ktorý zvýrazní to pekné a potlačí do úzadia to, čo chce skryť.

Modely oboch návrhárok doplnili originálne šperky z rastlinnej slonoviny značky ColoMBiana, od šperkárky Moniky Babčanovej, ktorá opustila prácu audítorky, aby sa vydala za svojim snom. Materiál, z ktorého vyrába šperky, je krásny, príjemný na dotyk a má zaujímavú teplotu. Je v ňom kus slnka z Kolumbie a veľa lásky, ktorú do nej vkladá…

„Sme veľmi radi, že z eventu IMPA Fashion show sa stala tradícia. Tešíme sa, že hostia, partneri aj účinkujúci boli veľmi spokojní. Tento ročník bol iný nielen vo forme prezentácie na pódiu, ale aj po ukončení slávnostného gala večera. Pre úžasné spomienky na tento večer sme pripravili pre hostí naozaj rajský funny box a z fotografií sme na pamiatku vytvorili kroniku, do ktorej sa vždy radi pozrieme a zaspomíname si,“ hovorí Jozef Suroviak a na záver dodáva: „Ďakujeme spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, ktorá sa aj tento rok zhostila postu generálneho partnera. My si veľmi vážime, že pán Sklenář si našiel čas a poctil opäť náš event svojou prítomnosťou a pomohol nám slávnostne rozkrojiť tortu. Naša veľká vďaka patrí všetkým partnerom, ktorí event podporili. ĎAKUJEME“.

Kompletná fotografia a zoznam partnerov eventu: www.impafashion.sk

Rob to, čo robíš, tak dobre, že to ľudia budú chcieť zažiť znova a priviesť svojich priateľov.“

/Walt Disney/

Napísala: Petra