Chcete sa cítiť ako cisári? Poďte s nami na zámok Schloss Hernstein!

Uprostred čiernych borovicových lesov na severnom okraji štajersko-dolnorakúskych álp, obklopený anglickým záhradným parkom a jazierkom, leží poľovnícky zámoček habsbursko-lotrínskeho rodu Schloss Hernstein.

Zámok je historickým klenotom v štýle anglickej gotiky so staručkými 250-ročnými múrmi a modernou prístavbou pre hostí. Tí sa môžu ubytovať v 71 izbách a troch apartmánoch, ktoré poskytujú moderný komfort aj starobylý ráz v jednom.

Vďaka tichej lokalite a vysoko profesionálnym službám ponúka zámok nielen nerušenú pracovnú atmosféru v historickom prostredí, ale aj perfektne zorganizované semináre a konferencie. Tie sa vôjdu do 1000 metrov štvorcových unikátneho priestoru určeného pre dovedna 200 ľudí. Na tých čakajú okrem iných radostí aj vyberané kulinárske špeciality pripravené skúsenými šéfkuchármi.

Tím zámku vie na prianie zrealizovať aj parádne oslavy a vysnívané priania s veľkým dôrazom na detail. Svadobný obrad na brehu priľahlého jazera a nádherná plavba loďou po rybníku sú nádherným symbolom novej cesty spoločným životom mladomanželov.

 

Športoví zasa nadšenci ocenia golfový balík, ktorý im umožní zahrať si v dvoch neďalekých vychýrených golfových kluboch. Adamstal Franz Wittmann a Colony Gut Gutenhof pritom patria medzi najlepšie ihriská v celej krajine. Tí, čo túžia po pohode a relaxe, sa zasa môžu osviežiť v bazéne, navštíviť sauny, zájsť do posilňovne či požičať si elektro bicykel.

 

Toto všetko a ešte oveľa viac robí z návštevy malebného loveckého zámku Schloss Herstein mimoriadny zážitok a príjemné potešenie, na ktoré človek len tak rýchlo nezabudne.