ŽENSKÝ BIOHACKING – AKO CESTA K ZDRAVIU A SPOKOJNOSTI

Žena je ako oceán, skrýva sa v nej oveľa viac života a sily,než si vôbec dokážeme predstaviť.Ponorte sa do svojich hlbín a nájdite to nekonečné bohatstvo, z ktorého môžete každý deň ťažiť – prihláste sa do Akadémie ženského biohackingu. Vďaka jej programu a množstvu najnovších poznatkov a praktík budete čoskoro vedieť, ako na to. Napokon aj ženská energia vstupuje na pole dôležitosti, donedávna bol totiž biohacking zásadne mužskou záležitosťou.

Pýtate sa, čo že to ten biohacking vlastne je? Jednoducho povedané ide o účinnú stratégiu a nastavenie tých najlepších podmienok pre kvalitnejší život, a to pomocou vlastných biologických zdrojov, ale aj prostredníctvom vonkajších faktorov, ako je napríklad funkčná strava, najrôznejšie techniky, návyky a pod.. Očakávaným cieľom biohackingu je fyzicky, duševne aj mentálne odolnejší a zdravší jedinec.

BIOHACKING V ŽENSKOM SVETE

Ženské telo je síce z dôvodu jeho cyklickosti a hormonálnych zmien nepredvídateľné a nestabilné, ale určite nie je menej dôležité ako to mužské. V minulosti sa väčšina štúdií a výskumov ohľadom ľudského zdravia a fyziológie vykonávala na mužoch, čo dodnes ovplyvňuje zdravie žien. Vedeli ste, že… • ženy čelia o 50 % vyššiemu riziku zle diagnostikovanej srdcovej príhody ako muži,• u žien je takmer dvojnásobne vyššie riziko rozvoja depresie a úzkostných porúch,• iba 12 % výskumu Alzheimerovej choroby je zameraných na ženy, hoci tvoria ⅔ pacientov,• ženy sa s 200% prevahou voči mužom stretávajú so syndrómom vyhorenia?  Objaviť v ženách to najlepšie a posilniť ich telo i dušu sa rozhodla zakladateľka projektu Systers, Veronika Allister, a to cez Akadémiu ženského biohackingu, na ktorú sa už teraz môžete prihlásiť aj vy.

Cesta za vašim novým „Ja“ začne 14. januára 2024.

https://www.systers.bio/akademie/

Cena v predpredaji: 596 €

AKADÉMIA AKO ŠTARTOVACIA ČIARA

Dôležitým krokom na tejto ceste bude porozumieť fungovaniu vlastného tela, ale aj umenie počúvať samu seba a svoju intuíciu. K tomu vám v akadémii pomôže:

  • 8 online modulov, vďaka ktorým budete mať v rukách komplexný balíček znalostí a zručností pre zaradenie biohackingu do bežného života,8 študijných mini e-bookov,    tím odborníčok s medziodborovými skúsenosťami,    možnosť 4 live Q&As webinárov, pri ktorých budete mať priestor sa pýtať (ak nebudete práve online, webinár bude k dispozícii zo záznamu a otázky je možné poslať lektorkám s predstihom),    6 podcastov,    polročný prístup ku všetkým informáciám, praktickým výstupom a študijným materiálom,    + bonus: balíček biohackerských suplementov pre ženy a vedená meditácia. 

8 TÝŽDŇOV, KTORÉ VÁM ZMENIA ŽIVOT Za osem týždňov prejdete ôsmimi online modulmi plnými odborných informácií, praktických rád, zaujímavostí a dôležitých faktov o ženskom tele, mysli a duši. Nazbierate však nielen plody poznania, ale aj plody (seba)uvedomenia, pochopenia a vnútorného uspokojenia. Čo vás v jednotlivých týždňoch čaká?

ZISTENIE, ako funguje ženské telo aj v porovnaní s  opačným pohlavím. Na ceste za zdravím to nepôjde bez pozitívneho vzťahu k sebe samej, čo bude dôležitým bodom prvého modulu.

POCHOPENIE cyklickosti a pôsobenie hormónov. Ako žena totiž musíte rešpektovať svoje hormonálne „hodiny“ a podľa nich plánovať každodenné aktivity, aby ste predišli výkyvom nálad či únave.

POZNANIE vlastného tela ako spoločenstvo mikroorganizmov, ktoré je nutné udržiavať v symbióze. Mikrobióm na povrchu aj vo vnútri tela totiž zásadne  UMENIE stravovať sa podľa jednoduchých pravidiel, ktoré budete môcť na svojej ceste k zdraviu uplatňovať. Strava je skvelý biohackerský nástroj na optimalizáciu fyzického i mentálneho zdravia.

SCHOPNOSŤ vyhľadávať optimálne suplementy stravy na podporu správneho fungovania organizmu s ohľadom na menštruačné a ovulačné fázy, na dojčenie či menopauzu.  ZVLÁDNUTIE stresu, ktoré vás posunie bližšie k spokojnému životu. Naučíte sa, ako z neho ťažiť a ako spoznať reakcie vlastného tela na stresory. Tešiť sa môžete aj na biohackerské techniky na každý deň.

ODHALENIE „neurotajomstva“ v podobe odborných poznatkov a na základe vlastných experimentov, ktoré pomôžu podporiť kognitívne funkcie, duševné zdravie a predísť neurodegenerácii.

POROZUMENIE funkčnej diagnostike a testovanie. Budete sa vedieť orientovať v možnostiach, ktoré individuálne testovanie ponúka, a v inštitúciách, ktoré ich ponúkajú. Pochopíte krvné, ale aj pokročilejšie testy.

PRE KOHO JE AKADÉMIA VHODNÁ? Do akadémie sa môžu prihlásiť ženy v každom veku, ale vítané je aj opačné pohlavie, pretože len s komplexnými znalosťami ženského sveta môže prísť pochopenie zo strany mužov. A to môže zahojiť isté rany nielen v partnerskej rovine, ale aj v tej celospoločenskej.

 

Kto je Systers Systers je portál, ktorý spája ženské zdravie, múdrosť našich babičiek, vedecké poznatky, najnovšie technológie a biohacking. Okrem unikátnych produktov je tu aj magazín plný zaujímavých informácií a zoznam eventov, ktoré komunita Systers pravidelne organizuje. „Spoločne ideme cestou sebapoznania a holistického prístupu k zdraviu,“ hovorí o portáli jeho zakladateľka Veronika Allister s tým, že možnosti každého z nás sú nekonečné.

https://www.systers.bio