Zdravší snack na cesty bez pridaného cukru 

Pri chudnutí a na udržanie štíhlej línie je potrebné jesť pravidelne a nevynechávať jedlá. Lenže nie všade si môžete otvoriť jogurt, očistiť ovocie alebo chrumkať obložený chlebík. Dajte si radšej proteínové tyčinky. Môžete si ich vziať so sebou kamkoľvek. Vojdú sa do batohu, kabelky či do tašky. KetoMix má pre vás v ponuke dve nové skvelé príchute – mandle v mliečnej čokoláde a rumové pralinky v mliečnej čokoláde. Pomôžu vám zahnať chuť na sladkosti, doplniť bielkoviny a vďaka zníženému obsahu sacharidov aj udržať váhu na uzde, alebo dokonca chudnúť.

Patríte k ľuďom, ktorí si často nenájdu ani 5 minút na prípravu svojho jedla? V takom prípade sú pre vás proteínové tyčinky KetoMix dokonalou záchranou. Už nemusíte mať obavy, že vás prepadne nečakaný  hlad a vy siahnete po niečom nezdravom. Proteínové tyčinky KetoMix so zníženým obsahom sacharidov môžete mať vždy po ruke a dodať tak svojmu telu kvalitné bielkoviny kedykoľvek, kdekoľvek a pritom si ešte aj pochutiť.

KetoMix Proteínové tyčinky príchuťou mandlí v mliečnej čokoláde 

 • Hodia sa do bežného i redukčného jedálnička,
 • lahodná kombinácia chutí mandlí a mliečnej čokolády,
 • bohaté na bielkoviny – jedna tyčinka (40 g) obsahuje 12 g bielkovín,
 • bez pridaného cukru a umelých sladidiel,
 • bez lepku.

KetoMix Proteínové tyčinky príchuťou rumových praliniek v mliečnej čokoláde 

 • Lahodná rumová príchuť,
 • znížený obsah sacharidov,
 • bohaté na vlákninu a bielkoviny,
 • bez lepku,
 • bez pridaného cukru a umelých sladidiel,
 • vhodné pre bežný aj redukčný jedálniček.

DailyMix Proteínová tyčinka s príchuťou kakaa a pomaranča

Hľadáte chutnú a bielkovinami nabitú desiatu, ktorú môžete mať stále poruke? Naša proteínová tyčinka s príchuťou kakaa a pomaranča je perfektná voľba. Pochutíte si na nej, a zároveň telu dodáte dôležité bielkoviny a prospešnú vlákninu. Vďaka zníženému obsahu sacharidov sa výborne hodí pre tých, ktorí práve skončili diétu KetoMix a chcú si novú, štíhlu postavu udržať. Lahodnú chuť kakaa perfektne dopĺňa svieža chuť pomaranča.

Radi by ste vyskúšali produkty značky KetoMix alebo DailyMix? Súťažte o maškrty, vďaka ktorým môžete žiť zdravo a zároveň aj schudnúť. Ak chcete produkty značky KetoMix a DailyMix vyskúšať, neváhajte navštíviť stránku www.ketomix.skwww.dailymix.sk, kde nájdete aj odpoveď na súťažnú otázku.

Súťažná otázka:

 1. Od 1. fázy diéty KetoMix
 2. Od 2. fázy diéty KetoMix
 3. Až od 3. fázy diéty KetoMix

Svoje odpovede posielajte mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 1. 3.  2023. Ako predmet správy použite “Ketomix

Vylosovaný budú traja výhercovia.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.