Nový kompaktný filter na vodu nielen pre cestovateľov

Britská značka vodných filtrov uvádza na trh novinku špeciálne určenú pre cestovateľov. Robustný, napriek tomu kompaktný, vodný filter WAYFARER odstráni z vody spoľahlivo 99,99% všetkých baktérií i vírusov.

Zároveň v nej výrazne znižuje obsah ťažkých kovov, chemikálií a mikroplastov. Vďaka tomu je možné na cestách úplne bez obáv piť z prírodných vodných zdrojov.

Filtračné zariadenie WAYFARER dokáže vyčistiť až 5000 litrov vody (záleží na stupni znečistenia) a môže tak cestovateľovi slúžiť denne až 8,5 roka. Výkon 1,4 l prefiltrovanej vody za minútu nevyžaduje žiadne zdĺhavé čakanie. Vďaka kompaktným rozmerom (15,5 x 75 x 90 mm) sa WAYFARER ľahko zmestí do vrecka batohu.

Vďaka 1,3 m dlhej sacej hadici je možné vodu ľahko naberať aj v ťažko prístupných terénoch.

Technológia LIFESAVER je založená na dvojstupňovom filtračnom systéme: najprv je prírodná voda ručnou pumpou pretlačená cez ultrafiltračnú jednotku z dutých vlákien, ktorá vodu zbaví všetkých baktérií, vírusov, mikroplastov a častíc väčších ako 0,015 mikrónov ( = 15 nanometrov). V druhom stupni preteká voda cez filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje chemikálie a ťažké kovy (chlór, olovo, nikel, kadmium a pod), čím sa výrazne zlepšuje jej chuť a vôňa.

Vďaka technológii Failsafe™ sa systém sám po dosiahnutí konca životnosti zablokuje a neohrozí tak používateľa.

Filter na vodu LIFESAVER WAYFARER vznikol na základe 15 rokov skúseností spoločnosti LIFESAVER s filtráciou vody. Výrobok vyhovuje najprísnejším štandardom NSF/ANSI P231. 

Odporúčaná cena: 99,90 €
Kúpite na SAVETHEDAY.SK