Vianoce v znamení krásnych vlasov od Neuma

Zariaďte, aby vašim blízkym tento rok Ježiško daroval nádherné vlasy. Po tých totiž túžia všetci. S vianočnými balíčkami od Neuma to nebude nič zložité. Všetky prípravky v nich sú z  veľmi kvalitných prírodných ingredienciií a  účinných receptúr. Stačí len vybrať tú správnu starostlivosť.

Prečo práve NEUMA?

Vlasová starostlivosť Neuma je založená na čisto prírodných zložkách, ktoré majú vedecky overené účinky, a to ako na výživu vlasov, tak aj na starostlivosť o vlasovú pokožku. Okrem toho si zakladá na profesionálnych receptúrach, ktoré neustále inovuje a v neposlednom rade dbá aj na udržateľnosť. Produkty sú teda 100% bezpečné nielen pre vlasy, ale aj pre planétu.

Vianočný balíček neuMoisture®

Hydratácia, mäkkosť, leskRad neuMoisture® je vhodný pre suché a chemicky poškodené vlasy. Každý z produktov dodá vlasom stratenú vlhkosť a súčasne ochráni ich farbu. Hydratované vlasy sú potom na prvý pohľad zdravé, prirodzene lesklé, odolné a lepšie sa upravujú. Produkty navyše obsahujú prírodné esenciálne oleje z levandule, mandarínky a vanilky, ktoré vlasom dodajú jedinečnú vôňu.

Vianočný balíček neuMoisture® obsahuje:

  • neuMoisture® shampoo 300 ml,
  • neuMoisture® condition 250 ml,
  • zdarma získate neuMoisture® argan oil 100 ml 

Cena: 64,34 €

Vianočný balíček reNeu®

Oživenie, doplnenie, obnova

Rad reNeu® je určený pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú nový štart. Produkty totiž zlepšujú nielen stav a štruktúru každého vlasu, ale tiež sa starajú o pokožku hlavy.

V neposlednom rade potom chránia farbu, zanechávajú vlasy uhladené, hebké na dotyk, prirodzene lesklé a navyše obsahujú prírodné esenciálne oleje získané z vanilkového struku a mäty piepornej, ktoré vlasom dajú nezameniteľnú vôňu.

Vianočný balíček  reNeu® obsahuje:

  • reNeu® shampoo 300 ml,
  • reNeu® condition 250 ml,
  • zdarma získate neuStyling®texturizer 150 ml.

Cena: 64,34 €

Vianočný balíček neuVolume®

Objem, plnosť, lesk

Rad neuVolume® je určený pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú pridať objem. Každý z produktov obsahuje jedinečné prírodné ingrediencie, ktoré zaistia dlhotrvajúcu plnosť a hustotu účesu bez toho, aby boli zaťažené jednotlivé vlasy. Okrem toho sú v produktoch aj esenciálne oleje z vanilky, bieleho feniklu a pačuli, ktoré účesu dajú zmyselnú vôňu.

Vianočný balíček  neuVolume® obsahuje:

  • neuVolume® shampoo 300 ml,
  • neuVolume® condition 250 ml,
  • zdarma získate novinku neuStyling® air dry shaper 150 ml.

Cena: 64,34 €