HIT tohtoročných Vianoc – rodinná hra Kúzlo Vianoc

Dlhé zimné večery sú za dverami. Stmieva sa čoraz skôr, vonku je sychravo a vy si chcete zmysluplne užiť čas so svojimi blízkymi v teple domova. Máme pre vás tip.  Vyskúšajte spolu s rodinou, priateľmi alebo návštevou novú spoločenskú hru Kúzlo Vianoc z vydavateľstva Familium.

Kúzlo Vianoc je hra, vďaka ktorej si s rodinou užijete veľa zábavy a tej pravej vianočnej atmosféry. Vašou úlohou je pomôcť spoločne Márii a Jozefovi dostať sa do Betlehema. Cestou plníte rôzne úlohy a dozviete sa zaujímavé veci o Vianociach. Kto dokáže predviesť vianočnú koledu? Kto pripraví ten najlepší vianočný nápoj? Viete prečo k Vianociam patrí vianočný stromček? A čo všetko viete o vianočnej hviezde? Vyhráva ten, kto prinesie Ježiškovi najviac darov, ktoré postrácali Traja králi a nepozorní pastieri.

Hra vám spríjemní čas adventu a vianočných sviatkov a je inšpiratívnou a stmeľovacou aktivitou pri vianočných stretnutiach so svojimi blízkymi. Je jednoduchá na pochopenie a baví všetky generácie. Môžete ju hrať opakovane a vždy bude úplne iná. Určená je pre 2 až 16 hráčov všetkých generácií.

Už vieme, čo sa bude túto zimu hrať v slovenských rodinách, no predsa Kúzlo Vianoc.

Kúzlo Vianoc kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 26,90 €