Vyraz do práce aj do školy s piesňou v uchu

Leto sa už s nami rozlúčilo a ty sa vraciaš späť do školy alebo pracovného procesu. Pusť si na cestu svoju obľúbenú muziku a deň bude hneď veselší. Také cestovanie hromadnou dopravou býva zdĺhavé a nudné, ale pri počúvaní zaujímavého podcastu to utečie ako nič. Stačia ti k tomu slúchadlá vyladené k dokonalosti LAMAX Dots2 Touch Black.

LAMAX Dots2 Touch Black sú malé, ale šikovné. Najmenšie slúchadlá na trhu v ušiach skoro nepostrehneš, ale akonáhle začuješ ich sound, pochopíš, v čom tkvie tá skutočná veľkosť. Vyladené meniče podporované kodekmi AAC a SBC zaručujú, že si svoje tracky užiješ v top kvalite. Super vychytaný sound lahodiaci uchu ešte rozvinie technológia BeatBass®. A tento hudobný maratón si môžeš užívať až 6 hodín v kuse. Znie to dobre? Paráda, lenže to ešte nie je všetko.

Slúchadlá sa za sekundu spoja s tvojím telefónom, ale potom ho už nechaj pokojne vo vrecku. Na ovládanie ti stačí jediný dotyk a aj keď si, napríklad vo fitku, odbehneš až 10 metrov od mobilu, vďaka Bluetooth 5.0 sa na zvuku nič nezmení. Krásne budeš počuť aj každý hovor, hodiť reč môžeš aj so Siri alebo Google Asistentom. Ak potrebuješ na vyučovanie či poradu slúchadlá odložiť, čaká ich náruč puzdra s bezdrôtovým nabíjaním. Puzdro dobije slúchadlá až 5x bez nabíjačky. 4 LEDky ti vždy jasne ukazujú, koľko šťavy ešte zostáva a vo chvíli, keď už musíš slúchadlá predsa len dobiť, je tu USB-C a za 2 hodiny si zase na full. Ak si potrpíš na design, LAMAX Dots2 Touch Black so svojím unikátnym oválnym tvarom, ktorý dokonale padne do uší, si ťa podmaní. Pokojne si choď zabehať, slúchadlá zostanú na svojom mieste a nemusíš sa triasť od strachu, že ich stratíš. Tri veľkosti špuntov sú zárukou, že padnú každému. Tak na čo ešte čakáš, tieto vymakané slúchadlá musíš mať.

LAMAX Dots2 Touch Black sú dostupné na https://lamaxshop.cz/sk/ za 44,9 EUR