Cukrárom môže byť každý: Spoznajte pestrofarebný svet zdobenia

Zábava, ktorá nikdy nekončí! Nezáleží na tom, či ste dospelý alebo dieťa, profesionál či začiatočník, cukrárom sa môže stať naozaj každý. Stačí k tomu poriadna dávka fantázie a čarovné zdobiace tubičky, vďaka ktorým sa premeníte na umelca a vaše dobroty na originálne umelecké diela. Kreativite sa medze nekladú.

Spoločnosť Dr. Oetker je dlhodobo stabilným lídrom na trhu, ktorý neustále prináša nové výrobky a impulzy do sortimentu dekorácií. Vďaka tomu vám neujdú žiadne aktuálne trendy a vaše dobroty budú zakaždým vyzerať IN.

Pestrofarebný svet zdobenia

Zažite skvelú zábavu pri pečení vďaka novinke – Tubičky pastelové 4 farby Dr. Oetker, ktoré sú atraktívnymi pastelovými cukrárskymi polevami v jednom balení pre jednoduché a krásne zdobenie perníčkov, drobného pečiva či tort. Nechajte sa očariť štyrmi rozprávkovými farbami, akými sú pastelová ružová, zelená, modrá alebo oranžová. Cukrárska poleva je krásne hladká a rýchlo zasychá. Tubičky sa výborne držia a majú tenké zakončenie. Preto sa s nimi ľahko zdobí, kreslí a píše. Navyše zdobenie baví úplne každého a hravo ho zvládnu aj tí najmladší cukrári. Čo je ešte super? Na konci zdobenia zostane každý čistý!

Tubičky pastelové 4 farby Dr. Oetker sú neprehliadnuteľné aj vďaka modernému a hravému dizajnu obalu, ktorý zaujme všetky vekové kategórie na prvý pohlaď. Vyskúšajte, tvorte a zabávajte sa!

V sortimente dekorácií nájdete aj Tubičky na zdobenie 4 farby Dr. Oetker – žltá, červená, zelená, biela a Tubičky na zdobenie biele Dr. Oetker, ktoré rovnako oceníte.

Odporúčaná maloobchodná cena Tubičky pastelové 4 farby 19 g: 3,09 € – 3,19 €

Viac informácií, skvelé recepty nájdete na  www.oetker.sk