Nové štetce na ešte dokonalejšie líčenie

Určite budete súhlasiť s tým, že popri kvalitnej dekoratívnej kozmetike sú ďalším kľúčovým prostriedkom k perfektnému mejkapu vhodne zvolené štetce.

Práve preto v Annabelle Minerals v poslednej dobe pracovali na vývoji nového príslušenstva, a s hrdosťou vám tak teraz môžu predstaviť ich úplne nové štetce.

Tieto štetce sú:❖      vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, takže nikdy nedráždia pleť,❖      sú extrémne jemné, až plyšové, preto na tvári netvoria šmuhy,❖      majú syntetické štetiny, teda sú vegánske,❖      majú bambusovú rukoväť, sú preto ekologické,❖      kovové časti majú design ružového zlata, pôsobia teda veľmi luxusne.

Objavte nové štetce od Annabelle Minerals

MINI KABUKI

Ideálny štetec na nanášanie minerálneho korektora pod oči, rozjasňovača, ale aj očných tieňov, pretože sypké produkty sa výborne zachytávajú na štetinách a počas aplikácie z nich neopadávajú. Štetec je vhodný na použitie na jemnú pokožku okolo očí.

Annabelle Minerals MINI KABUKI: 7,90 €

BABY KABUKI

Tento malý štetec je dokonalý pomocník do kozmetickej taštičky alebo kabelky, aby ste ho mohli mať neustále po ruke na drobné úpravy počas dňa. Štetec má okrúhle husté štetiny, ktoré umožňujú presnú aplikáciu najmä mejkapu a púdru, ale jeho využitie môže byť všestranné. Vďaka BABY KABUKI bude vaša tvár pôsobiť zjednoteným dojmom.

Annabelle Minerals BABY KABUKI: 7,90 €

KABUKI

Vďaka mäkkým a hustým štetinám zastrihnutým do zaguľateného tvaru tento štetec umožňuje dôkladné rozotretie mejkapu či púdru po celej tvári a tým aj dosiahnutie dokonale zjednoteného a prirodzeného efektu bez šmúh. Štetec KABUKI má všestranné využitie.

Annabelle Minerals KABUKI: 8,90 €

FLAT TOP

Štetec s elastickými a hustými štetinami umožňuje perfektné nanesenie mejkapu a jeho rozotretie bez šmúh. Vďaka štetcu FLAT TOP vytvoríte perfektný základ pre akýkoľvek mejkap. Tento štetec poskytuje intenzívnejšie krytie ako štetec KABUKI.

Annabelle Minerals FLAT TOP: 8,90 €

SHORT TOP

Tvar tohto štetca bol navrhnutý špeciálne na aplikáciu sypkého minerálneho mejkapu. Má zaguľatené, veľmi krátke a zároveň husté štetiny, ktoré umožňujú úplne presné nanášanie produktu s intenzívnym krytím. Pevné štetiny navyše rýchlo a účinne naberú minerálny mejkap bez toho, aby prášil.

Annabelle Minerals SHORT TOP: 11,90 €

ŠTETEC NA MEJKAP

Jazýčkové a husté štetiny umožňujú presnú aplikáciu minerálneho aj tekutého mejkapu aj do zle dostupných miest, ako sú napríklad nosné krídla. Tento štetec dovoľuje úplne rovnomernú aplikáciu prípravku, vďaka čomu sa vyhnete neprirodzenému efektu, zároveň však skryjete všetky škvrny a nedokonalosti.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA MEJKAP: 7,90 €

ŠTETEC NA KOREKTOR

Mäkký a pružný štetec na precízne nanesenie minerálneho korektora na správne miesta. Vďaka tomuto štetcu ľahko zakryjete všetky nedokonalosti pleti, stopy po akné aj nevzhľadné pigmentové škvrny.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA KOREKTOR: 6,90 €

ŠTETEC NA ROZJASŇOVAČ

Má dlhú rukoväť a hebké štetiny usporiadané do tvaru plameňa. Vďaka tomu je možné aplikovať sypký minerálny rozjasňovač úplne rovnomerne a tým úplne presne korigovať jeho intenzitu na svojej tvári.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA ROZJASŇOVAČ: 10,90 €

ŠTETEC NA LÍCENKU

Vďaka šikmým, mäkkým a zároveň hustým štetinám je možné s pomocou tohto štetca aplikovať úplne dokonale minerálnu lícenku a tým podčiarknuť tvar každej tváre. Zaručuje rovnomernú aplikáciu bez toho, aby došlo tvorbe škvŕn či k neprirodzenému efektu.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA LÍCENKU: 8,90 €

VEJÁROVÝ ŠTETEC

Má natoľko jemné a poddajné štetiny, že zľahka kĺže po pokožke tváre bez toho, aby ju dráždil. Špeciálny vejárový štetec zaručuje jednoduchú a precíznu aplikáciu rozjasňovača, bronzeru alebo aj lícenky presne tam, kde ju práve potrebujete. Štetec sa tiež hodí na odstránenie prebytočného púdru či očných tieňov.

Annabelle Minerals VEJÁROVÝ ŠTETEC: 7,90 €

ŠTETEC NA ROZTIERANIE OČNÝCH TIEŇOVVeľmi mäkký a pružný štetec na tzv. blending čiže miešanie, spájanie aj roztieranie sypkých očných tieňov. Pevný tvar, ktorý sa počas používania nemení, je ideálny na úplne presnú aplikáciu. Vzhľadom na použitie vysoko kvalitných materiálov je štetec vhodný pre na jemnú pokožku v okolí očí.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA ROZTIERANIE OČNÝCH TIEŇOV: 6,90 € ŠTETEC NA OČNÉ TIENEMäkké a jemné štetiny, ktoré sú však zároveň husté a zastrihnuté do ideálneho tvaru, umožňujú úplne presné a taktiež rovnomerné nanesenie očných tieňov. Štetec je vhodný na použitie na citlivé očné okolie.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA OČNÉ TIENE: 6,90 € SKOSENÝ ŠTETEC NA OČNÉ TIENEŠpeciálny skosený tvar mäkkých a pružných štetín umožňuje jednoduchú a zároveň veľmi precíznu aplikáciu očných tieňov do záhybov a vonkajších kútikov očí. Tento štetec je vynikajúcim pomocníkom na roztieranie hraníc medzi jednotlivými odtieňmi. Štetec je vhodný na použitie na oči.