Tieto kabelky kraľujú aktuálnej sezóne

Sú praktické, chic a zbalíte do nich všetky nevyhnutnosti, ktoré potrebujete. Kabelky sú najpraktickejším ženským doplnkom, ktorý každoročne podlieha sezónnym trendom. Rokmi overený nadčasový dizajn síce nič nepokazí, no tohtoročná jeseň sa nesie v trochu odvážnejšom duchu. Na aké modely teda upriamiť pozornosť túto jeseň?

Netradičná okrúhla klasika

Jeseň sa spája s omnoho hrubšími materiálmi, preto budú kabelky zo semišu či kože ideálnou voľbou. Medzi najobľúbenejšie patria samozrejme tlmené farby a rozličné odtiene kávy, no zabudnite na obdĺžnikové tvary s klasickým kabelkovými proporciami. Ak sa chcete v najbližších mesiacoch odlíšiť, siahnite po okrúhlych či trendy košíkových tvaroch. Túto sezónu vstúpila na dizajnérske móla hra s geometriou a priniesla trendy presne v tomto duchu. Takéto kabelky výborne doplnia váš sezónny šatník a navyše, s vašimi trendy jesennými outfitmi ladia takéto modely snáď ešte viac, ako rokmi overená klasika.

Štýlové a retro mini

Tohtoročná nádielka vás prinúti vyjsť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať aj niečo nové. V kurze budú túto jeseň aj zaujímavé mini kabelky, do ktorých zmestíte len to najnutnejšie. Veľké pracky či rôzne zdobenia sa stávajú silným detailom a v rámci mini kabelky krásne rozžiaria váš outfit. V posledných mesiacoch sa medzi trendy dostali aj kabelky s hornou rukoväťou. Ide o retro trend, ktorý v súčasnosti zažíva obrovský boom a počas jesene si ho môžete užiť naplno tak, že si zadovážite takúto kabelku v príjemnom jesennom odtieni.

Výrazný vzorovaný akcent

Na jeseň tohto roku sa do povedomia opäť dostávajú vzory a elegantné farebné kombinácie. Mnoho z nás má k zvieracím vzorom rešpekt a radšej sa ich stráni, no ak máte cit a odvahu, môžete aj takýto extravagantný kúsok bez obáv zaradiť do svojho šatníka.  Síce sú stále v kurze leopardie vzory, kráľovnou jesene sa stala hadia koža. Výrazná kabelka s hadím vzorom vám dopomôže k vytvoreniu jedinečného outfitu. Taktiež výrazná, červená kabelka je variabilný a nadčasový kúsok a môžete ju nosiť k elegantnému aj športovému oblečeniu. Najlepšie vynikne v kombinácii s čiernou, bielou, modrou či dokonca sivou a béžovou farbou. Vďaka tomuto výraznému doplnku sa budete cítiť sebavedomo, dodá vám energiu a jeho použitím docielite veľmi rýchlo trendy vzhľad každého outfitu.

Galéria:
Crossbody mini kabelka, 19,99€ www.primadonnacollection.sk
Červená, okrúhla kabelka, 29,99€ www.primadonnacollection.sk
Červená, mini kabelka, 39,99€ www.primadonnacollection.sk
Okrúhla, mini kabelka, 9,99€ www.primadonnacollection.sk
Kabelka so šatkou, 39,99€ www.primadonnacollection.sk
Červená mini kabelka, 25,99€,  www.primadonnacollection.sk
Čierna mini kabelka, 25,99€ www.primadonnacollection.sk
Čierna, vybíjaná mini kabelka, 25,99€ www.primadonnacollection.sk
Mini kabelka so vzorom, 9,99€ www.primadonnacollection.sk
Mini kabelka s hadím vzorom, 5,99€ www.primadonnacollection.sk