Vychádzajúca hviezda WTA Sofia Kenin len s Motorolou

 Spoločnosť Motorola s potešením oznamuje nové partnerstvo so Sofiou „Sonya“ Kenin, z prvej pätice najlepších tenisových hráčok na svete. Pre Kenin je toto partnerstvo prvou veľkou komerčnou spoluprácou od začiatku jej profesionálnej tenisovej kariéry od 16 rokov a slúži ako príležitosť pre spoločnosť Motorola a Kenin spolu rásť v tejto ďalšej fáze jej kariéry.

V rámci tohto partnerstva bude mať Kenin na svojej športovej uniforme „batwing“ logo od spoločnosti Motorola, ako aj na zahrievacej bunde počas všetkých zápasov a vystúpení. Dvadsaťdvaročná americká tenistka bude navyše v priebehu partnerstva používať ikonický motorola razr 5G.

„Je mi cťou spolupracovať so spoločnosťou Motorola počas nadchádzajúcej sezóny,“ uviedla Kenin. „Bolo úžasné vidieť, ako sa účasť spoločnosti v tenise rozrástla za posledných pár rokov a som nadšená, že môžem byť oficiálne súčasťou tímu Moto.“

„Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Sonya osvedčila ako kľúčový hráč v lige a sme hrdí na to, že máme takú silnú a inšpiratívnu športovkyňu, ktorá reprezentuje našu spoločnosť, ikonickú značku a spoločnú vášeň pre úspech,“ uviedol Rudi Kalil, viceprezident a generálny manažér spoločnosti Motorola pre Severnú Ameriku. „Sme nadšení, že môžeme Sonyu privítať v rodine Motorola a tešíme sa na vytváranie a zdieľanie ďalších vzrušujúcich momentov s ňou a s jej vernými fanúšikmi po celom svete.“

Kenin je v rámci rebríčka dvojhry WTA na 4. mieste. Sezónu 2020 odštartovala víťazstvom v januári na svojom prvom grandslamovom šampionáte, po ktorom nasledovala niekoľko ocenení a úspechov počas celého roka. Kenin zakončila sezónu vyhlásením za Hráčku roka 2020 WTA.

Prvé veľké predstavenie Keninovej v roku 2021 sa uskutoční budúci týždeň na prvom grandslamovom turnaji v tomto roku, kde bude obhajovať svoj majstrovský titul.

Právne vylúčenie zodpovednosti

MOTOROLA, štylizované logo M, skupina MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/alebo jej dcérskych spoločností. Qualcomm a Snapdragon sú ochranné známky spoločnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.