Vyhrajte darčeky pre každú ženu od Avonu

Myslíte si, že poznáte Avon? Naozaj?! Tušili ste, že spoločnosť Avon už viac než 130 rokov bojuje za finančnú nezávislosť žien? Ukážte svojej mame, partnerke, sestre alebo kolegyni, že vám na nej záleží a potešte ju jedinečným vianočným darčekom.  Avon vyhovie aj tým najnáročnejším.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Potrebujete poradiť s darčekom pre ženy vo vašom okolí? Ako každý rok, Avon prináša niekoľko tipov na dokonalý darček.

Darčekový set TTA Today for Her

MINI EDP v spreji 10 ml

EDP 50 ml

Telový krém 150 ml

Bežná cena:  45,00 €

Okúzľujúca vôňa s kvetinovými tónmi frézie miešanej s lupeňmi ibišteka v kombinácii s jemnou arómou hodvábneho pižma.

Rozžiarujúci darčekový set s vitamínom C

Set obsahuje:

Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C 30 ml
Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou 200 ml

Bežná cena: 34,00 €

Rozžiarujúce pleťové sérum revitalizuje a zjemňuje pleť, zlepšuje jej textúru a prinavracia mladistvejší vzhľad a žiarivý jas. Rozžiarujúca pleťová voda funguje ako jemný peeling a prevencia pred predčasným starnutím. Kombinácia stvorená na chladné mesiace.

Nová limitovaná kolekcia dekoratívnej kozmetiky

Perleťové líčenie rozžiari pleť, zvýrazní črty tváre a dodá jej prirodzený a mladistvý vzhľad.

mark. Tekutá perleťová očná linka Pearlesque

Objem: 3 g

Bežná cena bude: 11,90 €

Podvihne očné líčenie na novú úroveň vďaka perleťovému lesku.

mark. Rozjasňovač na tvár a telo Pearlesque

Objem: 100 ml

Bežná cena bude: 15,90 €

Ligotavý gél rozjasní každý look a dodá sebavedomie.

mark. Paleta na líčenie očí a tváre Pearlesque
Objem: 12,2 g
Bežná cena bude: 29,90 €

Mix odvážnych matných a trblietavých pigmentov, ktorá sa ľahko nanáša a každého ohromí.

Darčekový set Encanto Intense

Set obsahuje:

Olej do sprchy a do kúpeľa 100 ml

Telové mlieko 250 ml

Telový sprej 100 ml

Krém na ruky 30 ml

EDT 50 ml

Bežná cena: 60,00 €

Bohaté zloženie výrobkov Encanto Intense je zárukou luxusného pocitu. Vzácne oleje hydratujú pokožku až po dobu 48 hodín, napriek tomu sa prípravky rýchlo vstrebávajú, a tak neznechávajú nepríjemný film na tele. Vôňa všetkých produktov je jedinečne navrhnutá renomovaným majstrom parfumérom. Tóny slivky v spojení s jazmínom a lieskovými orieškami garantujú, že si vás všimnú kamkoľvek vojdete.

Súťažná otázka:

Vypíšte aspoň tri sety, ktoré Avon ponúka.

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 20.12.2020. Ako predmet správy použite “súťaž – AVON, kozmetika.

Traja výhercovia vyhrajú

Novinky limitovanej kolekcie dekoratívnej kozmetiky (linka + rozjasňovač)

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.