Bylinnou zubnou pastou nič nepokazíte, práve naopak!

Zubná pasta je popri kefke najdôležitejšou pomôckou a na jej výbere skutočne záleží. Nevhodným čistením si môžete ničiť zuby, avšak zlým výberom pasty škodíte svojmu organizmu. Nesprávna voľba pasty častokrát pramení z hlboko zakoreneného klišé o zubných pastách, pri ktorom spotrebitelia požadujú veľa peny a umelo svieži pocit.  

Pocit sviežosti bez chemických látok

Našťastie je v súčasnosti na trhu dostatok zubných pást, medzi ktorými nájdete aj tie so skutočne poctivými účinkami. Príkladom takejto pasty je zubná pasta od slovenskej Bielej Perly :fresh, ktorá obsahuje zmes až 6 bylín – tymián, eukalyptus, mäta, klinček, šalvia a bisabol. Práve vďaka tomuto zloženiu získate požadovaný pocit dlhodobej sviežosti v ústach a zároveň sa vyhnete zbytočným chemickým zlúčeninám, ktoré sú nebezpečné pre vaše zdravie.

Vyznačuje sa výrazne sviežou chuťou a kombináciou bylín a látok, ktoré sú zvlášť vhodné pri probléme so zlým dychom, spôsobené predovšetkým oslabenými a zapálenými ďasnami. Okrem sviežeho dychu je bylinná pasta ideálnou voľbou pre ľudí s citlivejšími ďasnami nakoľko klinček, šalvia a bisabol majú antibakteriálne účinky a pomáhajú regenerovať ďasná. V prípade pozitívnych vplyvov neostáva Biela perla :fresh len pri posilňovaní ďasien. Bylinné zloženie pasty je zároveň účinné pri potláčaní krvácania, zmierňovaní zápalu či potláčaní príznakov paradentózy.

Významnou súčasťou zloženia zubnej pasty Biela perla :fresh je fluór, zinok a enzým, vďaka ktorým si prostredie ústnej dutiny zachováva prirodzenú ústnu mikroflóru. Enzým napomáha udržiavať prirodzené pH v ústnej dutine, čo znižuje riziko vniknutia baktérií a vírusov do nášho organizmu. Zinok je zase známy jeho silnými antivirálnymi účinkami.

„Zubnú pastu Biela Perla používam už takmer rok, počas ktorého som mala možnosť vyskúšať hneď niekoľko z nich. Najviac sa mi zapáčila kokosová a bylinková, pri ktorej som zostala dodnes. Páči sa mi nielen kvôli jemnej bylinkovej chuti, ale aj kvôli pocitu, ktorý mi zostane na zuboch a v ústach po umytí. Taktiež ma zaujala tým, že hoci je bieliaca, robí to šetrne k zubnej sklovine. Niekedy som si myslela, že nato, aby bola zubná pasta dobrá, musí peniť a byť extrémne mentolová. Tento slovenský prírodný produkt ma presvedčil, že nie vždy to tak musí byť a aj preto mu tak fandím,” hovorí o svojej skúsenosti moderátorka a influencerka Janka Slačková.

Biela je IN

Okrem zdravotných benefitov je bylinné zloženie Bielej Perly :fresh zárukou prinavrátenia prirodzenej belosti zubov pri pravidelnom používaní. Vďaka bylinným zložkám, pri správnej technike umývania, napomáha odstrániť bakteriálny film na zubnej sklovine, ktorý vytvára ústna mikroflóra. Hydratovaná silika je druh veľmi jemných abrazív, vďaka ktorým aj pri zlej technike čistenia zubov nedochádza k poškodzovaniu skloviny alebo povrchovej vrstve ďasien. Napriek tomu účinne odstraňuje povlak z povrchu zubov a nemusíte sa obávať, že na úkor starostlivosti o zuby škodíte svojmu organizmu.

Všetky zubné pasty Biela Perla sú vyvíjané a vyrábané na prírodnej báze. Bylinnú zubnú pastu :fresh zakúpite v 101, DM a Teta drogériách či v Kauflande, alebo na e-shope www.bielaperla.sk.

Súťažná otázka:

Napíšte aspoň tri príchute zubnej pasty Biela Perla.

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 3.12.2020. Ako predmet správy použite “súťaž – Biela Perla.

Traja výhercovia dostanú dve balenia pasty.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.