Rozmaznávajte svoju pokožku s líniou encanto intense

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Možno ste ani netušili, ale až 70 % výskumníčok v AVONe sú ženy. Tie predsa najlepšie rozumejú potrebám iných  žien a presne vedia čo rozmazná pokožku. A práve ony stoja za ďalšou líniou telovou starostlivosťou Encanto – Encanto Intense. Jej očarujúca kompozícia vás dostane.

Ponorte sa do príjemných vyživujúcich zložení s bohatými tónmi slivky, jazmínu a lieskových orieškov. Telová starostlivosť Encanto Intense od AVONu má bohaté luxusné zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Poskytuje až 48-hodinovú hydratáciu pokožky so vzácnymi olejmi. Jedinečná vôňa tejto línie bola vytvorená renomovaným majstrom parfumérom.

Olej do sprchy a do kúpeľa Encanto Intense

Objem: 100 ml

Bežná cena: 9,50 €

Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú, bez mastného pocitu

Telové mlieko Encanto Intense

Objem: 250 ml

Bežná cena: 10,90 €

Intenzívne hydratuje pokožku a zanecháva ju hydratovanú a hodvábne hebkú.

Encanto Intense EDT

Objem: 50 ml

Bežná cena: 24,90 €

Vôňa vytvorená svetoznámym majstrom parfumérom.

Telový sprej Encanto Intense

Objem: 100 ml

Bežná cena: 7,90 €

Zahalí pokožku do krásnej bohatej vône.

Krém na ruky Encanto Intense

Objem: 30 ml

Bežná cena: 5,90 €

Intenzívne hydratuje a zanecháva hodvábne jemný pocit.

Telový krém Encanto Intense

Objem: 200 ml

Bežná cena: 7,90 €

Našľahaný krém pokožku hydratuje, aby bola na dotyk hebká a jemná. Má nové zloženie v kolekcii Encanto.

Súťažná otázka:

Koľko hodinovú hydratáciu poskytuje rad Encanto?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 20.11.2020. Ako predmet správy použite “súťaž –Avon, Encanto.

Traja výhercovia získajú balíček od Avonu.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.