Dr. Oetker vylepšil obľúbený rad pudingov

Jednotka na trhu dezertov v prášku, Dr. Oetker, prináša redizajn obalov s upravenou receptúrou a navýšením hmotnosti! Objavte nový chuťový zážitok vďaka rozšíreniu radu pudingov o šťavnatú novinku. Doma je tam, kde je puding!

Nový dizajn, nové ambície!

Pudingy Dr. Oetker sú osvedčenou klasikou, ktorá tvorí chuť domova už od roku 1923, kedy sa začala ich výroba v Brne vo vtedajšom Československu. Dnes sa vyrábajú s láskou na Slovensku vo výrobnom závode Boleráz a súčasnosti prešli aj atraktívnou zmenou!

Obľúbený produktový rad pudingov Dr. Oetker má odteraz nový, lákavý dizajn obalov s modernou grafickou koncepciou, pričom zachováva preňho charakteristicky farebný kód. Celkový redizajn obalov výrobkov je súčasťou novej komunikačnej stratégie spoločnosti s cieľom budovania vzťahu s mladšou generáciou. Okrem nových obalov spotrebiteľov poteší aj upravená receptúra a navýšenie hmotnosti bez zmeny maloobchodnej ceny.

Pudingy Dr. Oetker sú garanciou najvyššej kvality s hladkou krémovou konzistenciou a bohatým chuťovým profilom. Nechajte sa rozmaznávať obľúbenými príchuťami Slovákov – vanilka a čokoláda, ktoré si vďaka novým výrobným opatreniam a zvýšenej laboratórnej kontrole môžete vychutnať aj v bezgluténovej kvalite.

Ak radi experimentujete, vyskúšajte ďalšie lahodné príchute, akými sú jahoda, malina, banán, karamel, mandľa, smotana-vanilka či exotický kokos, alebo čerstvá NOVINKA citrón.

Svieži, moderný a chutný!

Dajte do pozoru vaše chuťové poháriky, vďaka sviežej novinke – Puding Dr. Oetker aróma Citrón! Doprajte sebe a svojim blízkym poctivý krémový puding s delikátnou chuťou a vôňou citróna. Okrem prípravy pudingových a dezertných pohárov je vhodný aj ako prísada do múčnikov, osviežujúcich krémov či náplní. Pripravíte ho jednoducho z 0,5 l mlieka, 20-30 g cukru a 4 lahodné porcie sú hotové za pár minút. Podľa fantázie môžete puding podávať samostatne alebo ho kombinovať s piškótami, ovocím či toppingom.Vaše srdcia si získa aj moderný dizajn obalu a skvelá cena. Keď puding, tak jedine Dr. Oetker! Prajeme dobrú chuť.

Súťažná otázka:

Okrem novinky s citrónovou príchuťou nájdeme v portfóliu pudingov ešte niekoľko príchutí. Aké? Napíšte aspoň tri.

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 20.11.2020. Ako predmet správy použite “súťaž – Dr. Oetker – pudingy.

Traja výhercovia získajú balíček pudingov od firmy Dr. Oetker

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.