Stavte na inovatívne novinky dekoratívnej kozmetiky od AVONu!

Buďte sama sebou a nechajte vyniknúť vašu krásu! Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky z oblasti dekoratívnej kozmetiky, s ktorými vyjadríte svoju osobnosť. Stačí 10 minút a budete krásna po celý deň!

Aká je skutočná esencia vašej povahy? Rozkošná alebo nezbedná? S novými inovatívnymi výrobkami dekoratívnej kozmetiky od AVONu podčiarknete vašu osobnosť.Púdrový rúž Epic Lip, špirála na obočie Lionsmane či HD práškový pleťový púder vám vyčaria nevšedný, no trendy vzhľad, ktorým zaručene ohúrite vaše okolie. Nebojte sa, vyjadrite svoje ja!

Púdrový rúž Epic Lip

Objem: 0,5 g

Púdrový rúž zvýrazní vaše pery vysoko pigmentovanou farbou, ktorá je umiestnená priamo pod vrchnákom. Má presný mäkký hrot vďaka ktorému sa jednoducho nanáša. Je ľahký ako pierko, na pocit ako druhá koža. V ponuke sú rozkošné pastelové alebo nezbedné výrazné odtiene.

Špirála na obočie Lionsmane

Objem: 3,5 g

Dosiahnite výrazne tvarovaný vzhľad prirodzenej krivky vášho obočia pomocou krátkych ťahov alebo divoký hustý vzhľad obočia prečesaním chĺpkov smerom nahor a von. Špirála má skosenú kefku pre veľkú kontrolu. Tónovacie zloženie s vláknami sfarbí a perfektne zafixuje obočie.

HD práškový pleťový púder

Objem: 9 g

Prvý banánový púder perfektný na fixáciu alebo techniku „baking“. Zladí sa s každým tónom pleti a zafixuje korektor. Prekrýva nedokonalosti pre efekt tzv. rozostreného mäkkého vzhľadu. Jeho žltá farba perfektne splynie s tónom vašej pleti po pár minútach.

Horúcim trendom je technika „baking“. Čo znamená? Je to technika líčenia, pri ktorej sa necháva fixačný púder na vybraných miestach tváre v hrubšej vrstve pôsobiť cca 5 minút, čo umožní teplu z tváre zafixovať make-up a korektor. Následne sa opráši zvyšok púdru pre dokonalý vzhľad bez zhlukovania.

Použitie

Naneste zmatňujúci make-up. Naneste korektor pod oči, na bradu a vrchnú líniu nosa. Pomocou hubky naneste hrubú vrstvu banánového púdru na tieto miesta a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom oprášte prebytok štetcom.

Súťaž:

Prečo má špirála Lionsmane skosenú kefku?

Pre troch výhercov máme pripravené tri balíčky noviniek dekorativnej kozemtiky

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 23.12.2019 Ako predmet správy použite “súťaž –Avon, deko.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.