Nakupovanie bez kompromisov

F&F predstavuje najnovšiu kolekciu jeseň/zima 2018 – so štýlovými kúskami inšpirovanými svetovými mólami. Kolekcia je tým pravým mixom praktického prechodného oblečenia a trendových kúskov nastávajúcej sezóny. Aktuálna ponuka F&F sa vyznačuje vysokou kvalitou a prijateľnými cenami – jednoducho tak, aby nakupovanie neznamenalo žiadne kompromisy.

DÁMSKA KOLEKCIA

Odvážne farby, nadčasové káro, flitre inšpirované 80. rokmi. Dámska kolekcia F&F jeseň/zima 2018 uspokojí vkus každej jednej fashion milovníčky.

Tvorcovia kolekcie sa zamerali na nadčasové kúsky, vplyv retra, spojenie farieb a luxusné zamatové či saténové textúry, vďaka ktorým dosiahne každá nositeľka vrchol ženskosti.

Inšpirované kolekciou značky Burberry jeseň/zima 2018, dúhové farby vnesú jas aj do najpochmúrnejších jesenných dní. Pustite sa do odvážnych kombinácií – spojte tradičné s trendy kúskami, nebojte sa kombinovať pletené svetre či blúzky pre dokonalý elegantný look.

Nielen počas jesene, ale aj v zime si zaslúžite byť v centre pozornosti. Čas večierkov bude patriť vám. Prím hrajú sukne štýlových strihov a pohodlných materiálov, kožené nohavice či kvetinové šaty na tmavom podklade. Šatník sa bude niesť na vlne fialových odtieňov – kľúčovej farby tejto sezóny, ktorá pripomína módu večierkov 80. rokov.

OBUV & DOPLNKY

Ponuka obuvi a doplnkov je plná kontrastov. Na jednej strane výrazné farebné doplnky, na druhej elegantné, ktoré len decentne doplnia akýkoľvek outfit. Kabelky budú tradične tým správnym doplnkom a šperkom každej nositeľky. Sú jednoduché, praktické, no stále štýlové. Kolekcia F&F ponúka kúsky na každodenné nosenie aj večerné vychádzky do rušných ulíc mesta.  Prevažuje čierna či neutrálna telová farba s klasickým prešívaním, kombinovanie bude jednoducho hračka.

PÁNSKA KOLEKCIA

Do pánskej kolekcie F&F sa vniesol odkaz anglických tradícií. Farbou sezóny je „hrdzavá“. Je to farba na bežné nosenie a je viditeľná v celej ponuke pre pánov. Materiály sú pletené a mäkké, ideálne do studených dní.

Kľúčovým kúskom je príjemná hrejivá bunda s podšívkou z vlny. Dostupná je v čiernej a hnedej farbe a je odzrkadlením pravého jesenného pánskeho štýlu.

Tmavšie tlmené farby sú v kontraste s tričkami s kvetinovými potlačami, ktoré budú hitom zimných dní. Pánska kolekcia F&F jeseň/zima 2018 sa opäť pohybuje na pomedzi formálneho a neformálneho štýlu a predstavuje bohatý výber tradičných jesenných  a zimných kúskov.

DETSKÁ KOLEKCIA

Kolekcia jeseň/zima 2018 pre deti je hravá, s dôrazom na zábavné vzory, farebné kombinácie a pohodlné materiály, ktoré bude radosť nosiť.

Kolekcia pre chlapcov je inšpirovaná mestskou módou s dôrazom na jesennú farebnú paletu v kontraste s výraznými neónovými prvkami. V elegantných košieľkach sa premenia na malých „dospelákov“, v rámci obuvi potešia pohodlné športové tenisky.

Trblietavý dizajn, pohodlné materiály a jemné farby vytvárajú príjemnú, iskrivú kolekciu pre dievčatá. Celá kolekcia prináša klasickej anglickej atmosfére moderný nádych. Tradičné káro si malé princezné užijú na rôznych kúskoch.

Naši najmenší budú s kolekciou F&F jeseň/zima 2018 ‚Mini Me‘ držať krok so svojimi rodičmi. Výrazná leopardia potlač na kabátikoch pre dievčatá, káro či maskáčové motívy sú k dispozícii v identických kúskoch pre deti a dospelých.