Dobite si telo s novým SHAKE-IT Protein

Cereálne koktaily SHAKE-IT už určite poznáte – sú plné skvelých vecí ako sú bezlepkové ovsené vločky, chia semienka alebo lyofilizované ovocie. Už v klasickom SHAKE-IT nájdete veľký podiel ryžového proteínu, vďaka ktorému vás jeden drink zasýti a dodá vám potrebné živiny. Pokiaľ ale športujete, viete, že vysoký príjem proteínov je základ úspechu. Preto prichádza nový SHAKE-IT Protein, v ktorom nájdete hneď 40% komplexného mixu proteínov.

Nie je proteín ako proteín. V SHAKE-IT Protein preto nájdete rovno 7 zdrojov proteínu. Všetky sú vegánske, získavajú sa totiž z rastlinných proteínov (ryžový, hrachový, slnečnicový, tekvicový a konopný). Ďalším významným zdrojom bielkovín, teda proteínov, sú chia semienka a bezlepkové ovsené vločky. Všetko dohromady potom tvorí SHAKE-IT Protein s 40 g bielkovín na 100 g váhy.

Nový SHAKE-IT Protein sa predáva v dvoch príchutiach – Choco Punch a Banana-Maracuja.

V Choco Punch nájdete kvalitné raw kakao, v Banana-Maracuja potom zmes mrazom sušeného banánu a marakuje a žiadny pridaný cukor. To všetko, samozrejme, bez akýchkoľvek farbív či konzervantov.

SHAKE-IT Protein je balený ako jedna porcia s váhou 35 g, takže sa doslova stratí vo vašej taške na cvičenie, ale je ideálny aj ako spoločník na cesty.