Časozberná kronika našej rodiny

Spomienky sú jediným rajom, z ktorého nás nemôžu vyhnať.“ Spoločné momenty strávené v rodinnom kruhu, prezeranie starých fotografií a vôňa čerstvo napečenej bublaniny. Presne touto predstavou sa pri tvorbe Časozbernej kroniky našej rodiny nechala inšpirovať zakladateľka rodinného vydavateľstva Babičkárstvo, Monika Kopřivová.

Časozberná kronika našej rodiny umožňuje zachytiť tie najdôležitejšie momenty v roku. Prostredníctvom vkladania fotografií a interaktívneho vpisovania si aj fyzicky uchováte najdôležitejšie a najzaujímavejšie momenty prežité s vašou rodinou počas celého roka. Po čase sa nad kronikou zasmejete a zaspomínate si.  Stane sa rodinným pokladom, ktorý vydrží aj ďalšie generácie.

Časozberná kronika našej rodiny umožňuje zdokumentovať až 10 rokov rodinného života. Pre každý rok je venovaných 14 stránok. Kronika uchová spomienky na narodeniny, rodinné výlety či Vianoce, ale aj mimoriadne udalosti ako svadba, narodenie dieťaťa alebo sťahovanie.

Vypĺňať kroniku je ľahké. Ku každej téme stačí jedna fotografia a krátky popis. Písanie a výber fotografií vám uľahčia tipy a návodné otázky. Je len na vás, či budete kroniku vypĺňať počas celého roka alebo si k nej sadnete iba raz za rok.

Aby kronika vydržala veľa rokov, má veľký formát (30×30 cm), papier vysokej gramáže a pevnú väzbu. Časozberná kronika je krásny darček pre každú rodinu. Či už k Vianociam, svadbe, narodeninám alebo ďalším významným udalostiam.

Stane sa studnicou rodinných zážitkov a natrvalo zachytí čas. Nezabudneme akí sme boli v jednotlivých rokoch my, naše deti a blízki, ani čo sme spolu prežili.

Kroniku si môžete kúpiť na webe www.babickarstvo.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 29,90€