Festivalová móda: Horúce trendy na tento rok!

Slnko, hudba, tanec a všade dokonale prepracované outfity. Festivalová sezóna je už za dverami, a preto je najvyšší čas nachystať si ten najštýlovejší outfit! Či už patríte k hipsterskej, alebo bohémskej vlne festivalových nadšencov, určite si svoj  festivalový pobyt chcete užiť nielen štýlovo  ale aj v pohodlí. My vám preto prinášame prehľad pohodlných a trendových festivalových vychytávok tejto sezóny.

Šaty ako bohyňa

Maxi šaty sa stali neoddeliteľnou súčasťou letných mesiacov a taktiež festivalovej sezóny. Vyniknete ako v jednofarebných druhoch s jednoduchým strihom tak v šatách s výraznými kvetinovými vzormi. Dokonalým zvrškom a zároveň najlepším kamarátom bude denimová bunda, ktorá krásne doladí celý outfit

Tento rok je trendy aj  čipka. Či už vyrazíte na rockový festival, na popovú hudbu či ľudovky, dokonale zapadnete a pritom budete na seba pútať pozornosť.

Kimoná

Kimoná sú skvelým letným kúskom hneď z niekoľkých dôvodov. Po prvé, zahrejú vás, keď večer začne zachádzať slnko a po druhé, zakryjú váše nedostatky v prípade, ak ste si zvolili krátke šortky či sukňu. Navyše nič nepôsobí tak ležérne a bohémsky ako ľahké vzorované kimono. Jednoznačne odporúčame!

Strapcový ošiaľ

Zdá sa, že aj tento rok budú strapce hlavným „to go“  festivalovým lookom. Ale strapcov  predsa nikdy nie je dosť. Ako kovbojka z americkej púšte budete vyzerať neodolateľne. Stačí aj jediný  strapcový kúsok v kombinácií s bielou alebo s džínsami a na festivale jednoznačne zabodujete.

Festivalové must

Na letnom festivale aj tie najväčšie milovníčky lodičiek podľahnú čaru pohodlných topánok. Štýlovou voľbou budú určite voľné čižmy či sandáliky, ktoré sa túto sezónu nosia úplne so všetkým. S doplnkami a bižutériou sa môžete taktiež vyblázniť do sýtosti. Vyvetrajte svoje extravagantné čelenky, náhrdelníky, desiatky náramkov, veľké náušnice či trendy okuliare. Nezabúdajte tiež na štýlový účes. Aktuálne sú trendy „strapaté“ plážové vlny, ktoré jednoducho docielite mimo pláže vďaka špeciálnemu spreju. V neposlednom rade sa počas festivalu obrnťe proti dotieravým komárom. Samozrejme, okrem tradičných sprejov sú dostupné  aj štýlové klipy na odev či tašku, ktoré vďaka farebnosti váš festivalový outfit nielen originálne doplnia ale budú aj účinnou zbraňou proti hmyzu. A vy si tak môžete bezstarostne užívať zábavu bez otravného bzučania.

 

Galéria: cellbes.sk, Twinset, bytove-parfumy.sk, beautysecret.sk