Hravé pastelky

S príchodom novej jarnej sezóny prichádzajú konečne svieže farby na ktoré čakáme každý rok – pastelky! Tieto jemné odtiene farieb evokujú hravosť a ženskosť  s nádychom 70’rokov. Ako ich nosiť a ktoré farby budú tento rok IN?

Ako ich nosiť?

Vzhľadom na to, že sú tieto odtiene  intenzívne, vyberte si oblečenie s čistými líniami a udržte si hlavne rovnováhu aj v materiáloch. Môžete sa pustiť do kombinácie kde  bude dominantný odtieň jednej farby alebo sa pohrať s kombinovaním viacerých farieb. Veľmi obľúbenou je aj  kombinácia jemnej pastelky s výraznejšou farbou. Vytvoríte si tak zaujímavý, štýlový kontrast.

A na ktoré farby sa zamerať túto sezónu?

Ružová farba má čestné miesto vo svete módy každým rokom. Či už to bolo v podobe Hot Pink, staroružovej či momentálne jemnej púdrovo-ružovej. Tento jemný odtieň pôsobí žensky a jemne a v kombinácii so správnym materiálom si vytvoríte svieži jarný look. Zamerajte sa sa na klasické kúsky v podobe šiat či jarného kabátika.

Spoločnosť Pantone síce vyhlásila UltraViolet za farbu roka 2018, no na základe toho čo sme videli na predvádzacích mólach a v uliciach, levanduľová bude najväčším farebným trendom roku 2018! Oblečenie, obuv, doplnky…tento populárny odtieň sa bude nosiť všade.

Ďalšou farbou, ktorá bude rozhodne IN je Mellow Yellow – žltá! Tento upokojujúci odtieň, ktorý je ale v správnej kombinácii nečakane elektrizujúci si určite obľúbite.  Pripomenie vám teplé, slnečné dni, ktoré sa k nám pomaly blížia. Výborne vyzerá aj s vyššie spomínanou levanduľovou. Svieža trendy kombinácia.

Okrem týchto top farieb sezóny môžete samozrejme vyskúšať aj stále veľmi obľúbenú baby blue a mint green alebo broskyňovú. Tieto svieže farby sa navyše aj navzájom dokonale dopĺňajú.

 

Galéria: Twinset, Cellbes, zanela.sk, La Femme