Ozdobte si Vianoce vo veľkom štýle

Najkrajší čas v roku klope na dvere a s ním sú už tradične späté sviatočné prípravy. Domácnosť zažíva generálne upratovanie, police v komore sa zapĺňajú a plnia sa aj dózy s vianočným pečivom. Aby tieto chvíle boli o čosi krajšie, Dr. Oetker si pre vás pripravil bohatú nádielku dekorácii, vďaka ktorej vykúzlite jedinečné dezerty, ktoré budú ozdobou vášho štedrovečerného stola.

To tu ešte nebolo!

Milujete lahodnú chuť nugátu? Dr. Oetker si pre vás tieto Vianoce pripravil niečo naozaj výnimočné – prémiový Orieškový nugát! Jeho všestranné využitie si jednoducho zamilujete. Nugát môžete použiť na prípravu polevy, náplne, na zdobenie alebo si ho môžete vychutnať len tak ako pochúťku.

Jedná sa o prémiový sezónny výrobok vysokej kvality s obsahom 30% lieskových orieškov. Obzvlášť vás poteší jeho praktické balenie v plastovej vaničke s hliníkovou fóliou. Stačí len zaliať horúcou vodou z rýchlovarnej kanvice a orieškový nugát ľahko rozpustíte pre ďalšie použitie.

Tradičné zdobenie perníkov nesmie chýbať

Čo by to boli za Vianoce bez tradičných a voňavých perníkov. Ich príprava je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, ktorá doslova zľudovela. Aby vaša nádielka na Vianoce bola ešte krajšia, Dr. Oetker si pre vás pripravil niekoľko pomocníkov, ktorí vám zdobenie nielen uľahčia, ale zažijete pri ňom aj kopec zábavy.

Obľúbené Tubičky biele a farebné prichádzajú teraz na trh v novom atraktívnom dizajne a praktickom balení. Ich receptúra ostáva nezmenená. Tubičky výborne držia, majú tenké zakončenie, vďaka čomu sa s nimi ľahko zdobí, kreslí a píše.

Zdobiaca poleva ešte praktickejšia

Na prípravu krásnych perníkov, muffinov alebo iných zákuskov môžete použiť Zdobiacu polevu bielu, ktorú teraz nájdete v novom praktickom vrecúšku so 4 rôznymi zdobiacimi násadkami umiestnenými na uzávere. S novým obalom sa jednoduchšie pracuje, čím vykúzlite krásne tvary a vzory. Receptúra cukrovej polevy ostáva nezmenená.

Dekoračné zdobenie pre vaše dezerty

Aby vaše dezerty budili záujem na prvý pohľad, vyskúšajte obľúbený sortiment dekoračného zdobenia od Dr. Oetker, teraz v pohodlných plastových dózičkách s dávkovacou mriežkou. Nové balenie je z nerozbitného materiálu, vďaka čomu sa s ním ľahšie manipuluje. Hmotnosť a receptúra výrobku zostáva nezmenená.

Trstinový cukor KARAMELOVÝ

Kto by nemiloval jedinečnú chuť a vôňu karamelu? Teraz si ich môžete naplno vychutnať v novom trstinovom cukre, vyrobeného z kvalitných prírodných surovín. Výrobok obsahuje trstinový cukor, 4,8% karamelového prášku a prírodnú arómu. Tento skvelý pomocník do kuchyne vám pomôže pri príprave lahodných karamelových krémov a náplní, na ochutenie nápojov, jogurtov alebo tvarohu.

Kúzlo sladkej vanilky

Po šafrane je vanilka druhou najdrahšou koreninou na svete a zároveň jednou z najobľúbenejších príchutí vôbec. Dr. Oetker vám teraz prináša tento exotický skvost v unikátnej forme ako Vanilkovú pastu Bourbon, ktorá dodá vašim receptom výraznú chuť pravej vanilky. Ide o prémiový a vysokokvalitný výrobok, v ktorom sa snúbi rafinovaná́ kombinácia vanilkového extraktu z vanilky Bourbon s mletým vanilkovým strukom. Výsledkom je zamatovo jemná vanilková pasta, ktorej chuť je jemne sladkastá a vôňa veľmi intenzívna.

Marcipán, to je mandľový pán

Spraviť dokonalú polevu je výzvou pre nejednu skúsenú gazdinú. Neriskujte preto a stavte na istotu! Doplňte si zásoby punčovej, citrónovej a čokoládovej polevy v prášku Dr. Oetker o nováčika – Marcipánovú polevu.  Jej lahodná, sladká chuť si vás získa už pri prvom súste. Vaše dezerty budú nielen skvelo chutiť, ale aj vyzerať! Poleva je vo výsledku krásne hladká a lesklá, ideálna na všetky typy zákuskov.