Inteligentná váha s aplikáciou v počítači

Chcete sa dostať do formy a neviete ako začať. Pracujete na svojej postave a zaujíma vás ako na tom ste? Vyskúšajte novú inteligentnú váhu s odnímateľný diplejom a analýzou v počítači alebo mobile.

Mnoho z nás trápi nejaké to kilo navyše, ale málokto si môže dovoliť osobného trénera alebo výživového poradcu. Aj keď sa snažíme dodržiavať zdravý životný štýl, bez dostatočnej kontroly pokrokov čoskoro strácame motiváciu, a naša snaha dostať sa do kondície potom často vychádza nazmar.  Zaujala nás preto zaujímavá novinka od výrobcu prístrojov pre samodiagnostiku,  ktorá môže post osobného kouča tak trochu zastúpiť.

Inteligentná váha značky Veroval má celý rad výnimočných vlastností a analytických funkcií, ktoré využijú až štyri osoby. Môže sa tak stať výborným kontrolórom pre celú rodinu. Vďaka nej máte prehľad o svojej telesnej hmotnosti, podiele telesného tuku, vody a svalového tkaniva v tele, hmotnosti kostí a celkovom stave metabolizmu.

Váha v pamäti uchováva až 30 vážení každej osoby. Displej má sklápací stojan a je odnímateľný, aby sa váha mohla pohodlne ovládať cez rádiové pripojenie. Všetci, ktorí zápasia s nejakou formou nadváhy, ocenia aj automatické zisťovanie ideálnej hmotnosti a spotreby kalórií.

A čo viac? Údaje z inteligentnej váhy si možno po pripojení kábla jednoducho preniesť a uložiť do aplikácie Veroval medi.connect v počítači (len s podporou Windows), takže neprídete o žiadne dáta z mesačného váženia. Aplikácia funguje aj na mobilnom telefóne, aby ste svoje pokroky mohli mať stále po ruke a neustále sledovať.

Váhu je možné zakúpiť v lekárňach, predajniach zdravotníckych potrieb a na internete, jej odporúčaná cena s apohybuje okolo 73,90 eur.