Metalické povrchy

Metalické odlesky striebornej a zlatej nájdete na mnohých kúskoch v jarných a letných kolekciách. Blyšťavé detaily už nepatria len do klubov a na diskotéky, ale štýlovo dotvárajú každodenné oblečenie. Nosia sa na topoch, tričkách, šatách, topánkach, kabelkách aj doplnkoch.

Striebornú nájdete aktuálne na mnohých modeloch. Vytvára zaujímavé potlače na tričkách, alebo štýlovo dotvára spoločenské topy. Tričko s metalickou vyšívkou, aplikáciou, alebo potlačou môžete bez debaty nosiť aj k bežným, každodenným outfitom. Výraznejšie topy sú zase vhodnejšie na večernejšie či slávnostnejšie príležitosti. Striebornú nájdete okrem oblečenia tiež na topánkach. Vyskúšajte strieborné lodičky, alebo sandále. Vynikajúco dotvárajú denimové outfity, pasujú tiež k bielym, čiernym a šedým nohaviciam. V neposlednom rade metalická strieborná nádherne žiari na kabelkách, náramkoch a náušniciach.

Ďaľšou z farieb v metalickej škále je zlatá. Obľúbená luxusná farba pôsobí v kovových odleskoch ešte krajšie. Je vynikajúca práve v teplých mesiacoch, pretože krásne vynikne na opálenej pokožke. Zlatá farba dokonale dotvára mnohé outfity, Narábať sňou však treba opatrne, pretože je veľmi výrazná. Okrem oblečenia ju nájdete tiež na doplnkoch a topánkach.

Okrem klasicky v podobe striebornej a zlatej použili dizajnéry metalické odlesky aj  v spojení s inými farbami. V škále módnych kolekcií tak nájdete metalickú modrú, rúžovú, alebo zelenú.