Užite si sviatok sv. Valentína rozmaznávaním sa v ZION SPA

Nájdite si s vašou polovičkou čas len sami pre seba a doprajte si ako valentínsky darček hodinu úplného pokoja. Tú zažijete počas aromatického rituálu Tranquillity PRO-SLEEP. Po úvodnom upokojení zmyslov vôňami a teplom terapeut celé vaše telo opatrne poleje olejom.

Následne pomocou masáže špeciálnymi štetcami a ručnej masáže uvoľní všetky unavené svaly. Výber éterických olejov v zmesi Tranquillity je prevažne z cédrového dreva, sladkého pomaranča a damašskej ruže. Okrem nádhernej vône tak budete cítiť aj maximálne uvoľnenie. Odmenou vám bude nielen dobrý pocit, ale aj pokojný spánok. Terapiu si môžete vyskúšať v ZION SPA PREMIUM v Sheraton Hoteli Bratislava alebo v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Viac informácií nájdete na: www.zionspa.sk.

Ak túžite po chvíľke maximálneho pokoja a rozmaznávania, doprajte si spoločne s partnerom výhľad na rieku Dunaj z luxusných relaxačných bazénov a voňavé procedúry z kolekcie V objatí Malých Karpát. Vínna terapia s cukrovo-hroznovým pílingom, Sen nad modrým Dunajom s olejmi s vôňou čokolády a hašleriek či bylinkové ošetrenie Kráska na Dunaji boli vytvorené exkluzívne pre ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli River Park. Naberte novú silu vďaka ošetreniam založených na slovenskej tradícii a relaxom oslávte deň všetkých zaľúbených. Viac informácií nájdete na: www.zionspa.sk.

Pripravte svojej polovičke prekvapenie v podobe rozprávkového pobytu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Pre tých romantikov, ktorí radi vyrazia do prírody, bude víkend v mladomanželskom apartmáne s panoramatickým výhľadom na Štrbské pleso a tatranské štíty tým ideálnym valentínskym darčekom. Nezabudnite na spoločný relax v hotelovom ZION SPA LUXURY a vyskúšajte Borievkové pošteklenie, ktoré vás po zimnej lyžovačke či túre doslova odpojí od reality a prenesiete do srdca tatranskej prírody. Ide o špeciálnu procedúru, počas ktorej terapeut postupne vaše telo poleje teplým olejom a vďaka masáži vami prejde príjemné teplo. Následne pokožku posype rozmixovanou borievkou, ktorá vám zase navodí pocit, akoby na vaše horúce telo padala zmrznutá inovať v zasneženom lese. Po tejto unikátnej masáži budete okrem nádhernej vône borievok cítiť aj úľavu na celom tele. Vouchery na pobyt si môžete vytvoriť aj s osobným romantickým prianím online na stránke www.kempinski.com/hightatras a zakúpiť si môžete aj spa procedúry na stránke www.zionspa.sk.