Reproduktory Logitech s rozhraním Bluetooth

Spoločnosť Logitech dnes predstavila reproduktorový systém s úplným názvom Logitech Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth® ako svoj prvý model pre domácnosť, ktorý vám umožní ľahko bezdrôtovo streamovať zvuk z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním Bluetooth – počítača, tabletu alebo smartfónu.

„Vďaka reproduktorovému systému Z337 Bold Sound s Bluetooth si teraz ľudia môžu ľahko užívať svoju obľúbenú hudbu, filmy alebo hry bez ohľadu na to, na akom zariadení si ich púšťajú. A teraz môžu medzi týmito zariadeniami kedykoľvek prepínať,“ povedal Philippe Depallens, generálny riaditeľ divízie Logitech Audio. „Na prepnutie zdroja zvuku stačí stlačiť tlačidlo PAUSE na jednom zariadení a následne tlačidlo PLAY na druhom a môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu v skvelej zvukovej kvalite bez toho, aby ste ho museli s reproduktormi opätovne párovať.“

Špičkový výkon reproduktorového systému je 80 wattov, ktoré vašu obľúbenú hudbu doslova napumpujú životom a ponúknu čistý zvuk a silné basy. Okrem bezdrôtového spojenia môžete na pripojenie zdroja zvuku využiť buď konektor jack 3,5 mm alebo RCA (cinch), takže ľahko pripojíte monitor, počítač, televíziu alebo hernú konzolu, a pritom budete mať stále k dispozícii bezdrôtové pripojenie pre ďalšie zariadenia.

Reproduktorový systém je vybavený ovládačom na kábli, ktorý si môžete umiestniť na vhodné miesto a pohodlne ním ovládať dôležité funkcie, ako sú napájanie, hlasitosť a párovanie zariadení pripájaných cez Bluetooth. Má tiež konektor na pripojenie slúchadiel pre chvíle, kedy budete chcieť hudbu počúvať v súkromí. Pomocou samostatného ovládacieho prvku môžete navyše riadiť aj intenzitu basov.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že reproduktorový systém Logitech Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth bude u nás k dispozícii v priebehu októbra za odporúčanú maloobchodnú cenu 79.99€. Podrobnejšie informácie nájdete na adrese Logitech, na blogu Logitech alebo na Facebooku.