Podčiarknite svoje opálenie s novinkami dekoratívnej kozmetiky od AVONu

Spoločnosť AVON prináša novinky dekoratívnej kozmetiky značky „Glow“, s ktorými dokonalo zvýrazníte svoje letné opálenie. Pohrajte sa s farbami pri líčení a ohúrte svoje okolie na dovolenke.

Užívajte si horúce letné dni a vyzerajte skvele vďaka novinkám dekoratívnej kozmetiky AVON Glow. Svoje opálenie môžete zvýrazniť rúžovým perom, obojstrannou ceruzkou či bronzovými guľôčkami, ktoré sú v ponuke v trendových letných odtieňoch.

Rúžové pero „Glow“

Rio Coctail set smallRúž z letnej edície má dlhotrvácnu farbu, ktorá nevysúša pery. Dodáva perám
stredné až plné krytie so
saténovým leskom. Navyše ich chráni vďaka OF15.

Obojstranná kajalová ceruzky na oči „Glow“

Každá ceruzka má jeden farebný a jeden univerzálny čierny hrot. Farebná strana podčiarkne opálenie a čierna oči zvýrazní.

Bronzové guľôčky „Glow“

Obľúbené bronzové guľôčky sú v ponuke v dvoch letných odtieňoch. Intenzívne ružové odtiene s efektom farby na líčka a hrejivé koralové tóny pre svieži a zdravý vzhľad.

Sprchové gély „Senses“

Sú výrobkami, ktorými si doprajete príjemne chladivú sprchu pre vaše zmysly. Nové chladivé zloženie dodá vašej pokožke osviežujúci pocit, ktorý zvýrazní vôňa inšpirovaná mojitom. Spojenie mäty, limetky a rumu vám navodí pocit, akoby ste si užívali dovolenku pri mori. Navyše sa o výživu pokožky postarajú prírodné oleje. Novinky línie sú v ponuke v dvoch verziách, a to klasické balenie s objemom 250 ml či balenie pre celú rodinu v objeme 500 ml.

Súťažná otázka:

Koľko letných odtieňov bronzových guľôčok má Avon v ponuke?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 1. septembra 2016. Ako predmet správy použite “súťaž – Avon, september”. 

Súťažíte o:

3 x Balíček dekoratívnej kozmetiky AVON Glow

1 x Pánska vôňa Musk Storm

3 x Balíček telovej starostlivosti Senses

Výhercov kontaktujeme e-mailom, alebo telefónom, pokiaľ uvedú tento kontakt do svojej odpovede.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.