Spoznajte bezpečný a inteligentný sieťový manažment.

Spoločnosť Synology® predstavuje beta verziu svojho najnovšieho systému Synology Router Manager (SRM) 1.1 – intuitívneho a výkonného softvéru sieťového manažmentu pre smerovač Synology Router RT1900ac.

SRM 1.1 beta ponúka ešte viac profesionálnych sieťových a analytických nástrojov či už pre nadšencov správy siete do domáceho prostredia alebo pre IT administrátorov menších kancelárií a ponúka tak používateľom ešte rozsiahlejšie možnosti správy bezpečnosti či šírky pásma.

Medzi najzaujímavejšie novinky SRM 1.1 patrí:

Smart Connect:

S týmto nástrojom sa zariadenia pripájajú do vhodnej siete – 2,4 GHz alebo 5 GHZ – a to automaticky podľa nastaviteľných kritérií tak, aby si používateľ mohol vybrať vhodnú sieť podľa jeho praktických skúseností bez toho, aby sa vyznal v technologických detailoch.

Smart WAN:

Táto funkcia je určená tým, pre ktorých je internetové pripojenie z pracovného hľadiska neopomenuteľné. Umožňuje pripojiť Synology Router RT1900ac k internetu cez dve samostatné sieťové rozhrania a vďaka automatickej detekcii výpadku pripojenia alebo poklesu prenosových rýchlostí vyrovná kvalitu internetového pripojenia druhým fyzickým rozhraním (funkcie failover a load balancing).

Traffic reports:

Používateľ si môže odteraz generovať detailné hlásenia o sieťovej prevádzke vo vybranom časovom rámci a to v prehľadnej pohode. Sieťový administrátor tak môže lepšie pochopiť používateľské požiadavky, prípadne skontrolovať ktoré zariadenia či aplikácie konzumujú najviac dát a zamerať sa na bezpečnosť dátovej prevádzky.

Intrusion Prevention:

SRM 1.1 dokáže samostatne analyzovať a prípadne zablokovať nevhodné a nebezpečne dátové pakety ešte pred tým, ako sa dostanú do siete.

Content filtering:

https://www.youtube.com/watch?v=DZ1FCqRaXfk

Rodičovská kontrola a kontrola obsahu odteraz zahŕňa integráciu Google SafeSearch s možnosťou správy profilov, aby si tak rodičia či zamestnávatelia mohli detailne nastaviť, aký obsah vo svojej sieti povolia.

File syncing and backup:

SRM 1.1 podporuje obľúbený nástroj Cloud Station Suite, vďaka ktorému si používateľ nastaví privátny synchronizačný server s možnosťou automatického zálohovania súborov pre operačné systémy Windows, Mac OS aj Linux a to v reálnom čase s pomocou aplikácia Cloud Station Backup.

Pre viac informácií ohľadom SRM 1.1 prosím navštívte http://sy.to/srm11betapr.

Beta Program

Synology odmení zariadením Synology Router RT1900ac troch beta testerov, ktorý poskytnú najhodnotnejšiu podporu v rámci Beta Programu. Pre viac informácií prosím navštívte http://sy.to/betasrm11pr.

Dostupnosť

Synology Router Manager (SRM) 1.1 beta je k dispozícii bezplatne a je možné ho nainštalovať na všetkých smerovačoch Synology Router RT1900ac.