Samsung zavádza operačný systém Tizen.

Samsung predstavil najnovšie prírastky vo svojom portfóliu zobrazovacích zariadení a displejov na veľtrhu Infocomm 2016. Ide o najväčšie pravidelné celosvetové stretnutie profesionálov z oblasti audiovizuálneho priemyslu, ktoré sa koná od 4. do 10. júna 2016 v Las Vegas s účasťou viac ako 40 000 návštevníkov z takmer 110 krajín.

Prezentuje širokú ponuku produktov, pomocou ktorých môžu používatelia vytvárať zrozumiteľnú a nákladovo efektívnu prezentáciu, a podporiť tak zapojenie zákazníkov, a s tým spojené tržby. Výhody zobrazovacích zariadení najnovšie ešte vylepšuje integráciou operačného systému Tizen.

Výkonná zobrazovacia platforma štvrtej generácie: Sila Tizenu

Produkty digitálneho zobrazovania Samsung Série P obohatí v priebehu tohto roka vylepšená štvrtá generácia Samsung SMART Signage Platform (SSSP 4.0). Vďaka operačnému systému Tizen bude mať platforma SSSP vyšší grafický výkon a zaistí ničím nerušené prehrávanie obsahu.

Štvrtá generácia SSSP so systémom Tizen prináša vylepšené grafické možnosti, ktoré znižujú dobu odozvy, interakcie a načítanie. Platforma navyše umožňuje používateľom spravovať obsah displeja rýchlejšie prostredníctvom all-in-one obrazovky bez nutnosti zapojenia počítača.

Komplexná správa podnikových displejov

Kľúčovým prvkom vylepšenej platformy SSSP 4.0 je program Samsung MagicInfo Server 4.0. Prostredníctvom centralizovaného servera umožňuje používateľom spravovať celú svoju sieť displejov z ľubovoľného miesta. Spoľahlivý a ľahko ovládateľný MagicInfo Server 4.0 integruje špecializované funkcie streamovania obsahu Backup Player a DataLink. Znižuje tak manuálnu prácu potrebnú pre zdieľanie potrebných informácií.

Odolný, samostatne stojaci displej

Nové, samostatne stojace displeje Samsung série PHF a PMF poskytujú elegantné, efektívne a jednoduché zobrazovacie riešenie aj v prostredí, ktoré je obmedzené malým či nepravidelným priestorom. Vďaka konštrukcii s malou hĺbkou (29,9 mm) a úzkym rámikom (6,9 mm) patria PHF a PMF displeje medzi najtenšie na trhu.

Špičkové veľkoformátové vonkajšie displeje

Účastníci veľtrhu Infocomm mohli po prvýkrát preskúmať nové vonkajšie veľkoformátové displeje Samsung série OHF. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach (46, 55, 75 a 85 palcov). Každý sa vyznačuje dizajnom s malou hĺbkou, aby sprostredkovával obsah čo najpôsobivejšie.

Videosteny s extrémne tenkými rámikmi

Videosteny Samsung UHF-E s úzkymi rámikmi (spojnica je tenká 1,7 mm) sú optimalizované pre vnútorné použitie. Kombinujú pokročilé možnosti správy farieb s vizuálnym vylepšením veľkoformátových displejov, aby zobrazovali jasný a konzistentný obsah. Ultra tenký dizajn neruší pri sledovaní a zameriava pozornosť na obsah samotný, namiesto displeja. Videosteny Samsung UHF-E sa vyznačujú rovnakou odolnosťou a komponentmi pre prezentáciu farieb ako ich predchodcovia. Predstavujú elegantnú a štýlovú alternatívu schopnú dodávať nepretržitý obsahu v akomkoľvek vnútornom prostredí.

LED displeje s jemnou skladbou pixelov

Displeje Samsung SMART LED určené pre vnútorné použitie sú vybavené prvotriednymi diódami a prispôsobiteľnou skladbou pixelov s rozmedzím od 1,5 do 2,5 mm. Zaisťujú tak bezproblémovú viditeľnosť a zároveň uspokojujú konkrétne prevádzkové a zobrazovacie nároky užívateľov. V kombinácii s rovnako hlbokým kontrastom, realistickým obrazom a farbami, aké diváci očakávajú od najnovších televízorov Samsung, ponúka portfólio LED displejov ďalšiu možnosť, ako zaujať svojich zákazníkov.