Partyhaus – najlepšie miesto pre vašu domácu párty.

Chystáte párty s priateľmi, oslavu narodenín alebo rozlúčku so slobodou? Už teraz vám víria hlavou myšlienky, na čo by ste rozhodne nemali zabudnúť, ak chcete pozvať priateľov domov? Usporiadať párty, kde sa budú všetci zabávať a pritom sa nič nerozbije, či sa nenarušia dobré susedské vzťahy, je niekedy náročné.

Metaxa Partyhaus je miesto, kde môžete zorganizovať skvelú domácu párty podľa svojich predstáv, ale bez zbytočných starostí s prípravami či upratovaním. Pozvite aj vy svojich priateľov na štýlovú párty v netradičnom Metaxa Partyhaus na Kamennom námestí v Bratislave od mája až do septembra 2016.

Či už chystáte oslavu narodenín, párty s priateľmi alebo rodinné stretnutie, párty doma je stále viac trendy. Súkromie, žiadna hlasitá hudba, ktorú by ste museli prekrikovať, ani vysoký účet nad dohodnutý limit v reštaurácii či podniku. Pokiaľ bývate v domčeku so záhradkou a vonku je príjemné letné počasie, nad vhodným miestom nemusíte dlho uvažovať. Avšak pripraviť párty vo svojom tesnom panelákovom byte, môže byť únavné a stresujúce. Nenechajte sa však odradiť obavami, či sa všetci pomestia k stolu, čo navariť hosťom, či vidinou nahnevaného suseda a užite si párty po svojom.

Vychutnajte si párty bez starostí v Metaxa Partyhause na Kamennom námestí. Zbavíte sa tak starostí s upratovaním vlastného bytu pred, ale aj po párty, nebudete musieť nakupovať žiadne jedlo, ani premýšľať nad vhodným menu hodným domácej gazdinky. Rovnako vás nebudú trápiť obavy z možných škôd na majetku, ani nebudete musieť hostí neustále napomínať, aby boli tichšie. Navyše, baviť sa budete môcť až do tretej ráno bez obáv, že by ste si pokazili dobré meno u svojich susedov. Určite tiež poteší, že po párty už nebudete musieť riešiť, kto odprace ten neporiadok a kopec špinavého riadu, pretože aj o to bude postarané. Jediné, čo budete musieť pri organizácii svojej párty zvládnuť sami, je pozvať dobrú partiu priateľov a dobre sa naladiť.

Najlepšia párty v Partyhaus!

Zahoďte starosti za hlavu a zabavte sa s priateľmi v Metaxa Partyhause. Prenosný kontajner s veľkosťou 33 m2 premenila značka Metaxa na párty obývačku pre 10 hostí, v ktorej nájdete všetko potrebné pre dokonalú domácu párty. Bar, sedenie, toaleta, chladnička či stereo. Pripravené sú dokonca playlisty s párty hudbou či spoločenské hry. Metaxa sa postará aj o chutný catering a vďaka plnému baru budete môcť hosťom pripraviť fantastické Metaxa drinky. Na vaše pohodlie a bezpečnosť bude dohliadať SBS služba, ktorá sa počas celej párty zdržiava v okolí Partyhausu. Projekt Metaxa Partyhaus vychádza z potrieb zistených v spotrebiteľskom prieskume v Českej republike spoločnosti Rémy Cointreau, ktoré potvrdili nastupujúci trend domácich párty. „Týmto projektom sa snažíme vyjsť v ústrety všetkým, ktorí obľubujú domáce párty a tým, ktorí chcú zažiť niečo nové. Metaxa Partyhaus prináša možnosť stretnúť sa s priateľmi na jedinečnom mieste bez akýchkoľvek starostí s prípravou párty,“ hovorí o projekte marketingový manažér Rémy Cointreau Ondřej Roček. Metaxa Partyhaus bude umiestnený na Kamennom námestí v Bratislave od mája do septembra 2016 a objednať si ho môžete na webovej stránke www.partyhaus.sk.