Fandite so Snickers, odhaľte typológiu hladných fanúšikov a vyhrajte super ceny!

Keď idete fandiť hladní, necítite sa vo svojej koži a nedokážete poriadne podporiť svoj obľúbený tím? Vyriešte to so Snickers! Vďaka legendárnej čokoládovej tyčinke s nugátom, karamelom a arašidmi teraz navyše môžete objaviť originálnu typológiu fanúšikov a k tomu vyhrávať. Aký typ fanúšika sa z vás stáva, keď ste hladní? Dostávate záchvaty hystérie alebo hnevu? Plačete ako „malý“?

Odpovedzte si na otázku „Ktorý zlý fanúšik si, keď si hladný?“ a nájdite sa medzi osemnástimi hladnými alteregami v podobe samolepiek pod obalmi súťažných tyčiniek Snickers. Vychutnajte si Snickers, nazbierajte aspoň tri samolepky hladných fanúšikov, odpovedzte na vybranú súťažnú otázku a vyhrajte jednu z 900 atraktívnych cien!

Kupujte tyčinky Snickers v súťažných obaloch a zbierajte samolepky s rôznymi podobami fanúšikov, na ktorých sa podpísali symptómy hladu. Pobaví vás celkom osemnásť altereg – napríklad zlostníci, všeznalci alebo ufňukanci v siedmich kategóriách. Akékoľvek tri samolepky nalepte na hraciu kartu, ktorá je k dispozícii v obchodoch alebo voľne k stiahnutiu na www.snickers.sk.

Potom už stačí len nahrať a registrovať fotku či scan svojej hracej karty na www.snickers.sk spoločne s odpoveďou na príslušnú súťažnú otázku pri vybranej výhre. Na tých najrýchlejších a najpresnejších čaká celkom 900 úžasných cien ako futbalové tašky, hodinky alebo stolné mini-futbaly.

Súťaž prebieha v termíne od 15. 4. do 10. 7. 2016. Viac na www.snickers.sk