Lahodná chuť a ingrediencie vhodné aj pre vegetariánov.

Výrobca Ryba Žilina, člen skupiny PRETO, rozširuje svoje portfólio lahôdkových šalátov, ktoré ponúka pod značkou PRETO. Dopĺňa ho o nový rad šalátov Natur!, ktoré majú úplne nové zloženie, originálne príchute, prichádzajú v čisto prirodzenej podobe a sú vhodné aj pre vegetariánov.

Lahôdkové šaláty, ktoré veľa Slovákov obľubuje na desiatu či rýchly obed, sú odteraz k dispozícii v zdravšej a chuťovo originálnejšej podobe. Dva nové druhy šalátov Natur! značky PRETO neobsahujú žiadne konzervačné látky, umelé sladidlá, sú bezlepkové a bez pridaných aróm. Bezmäsité šaláty si môžu zákazníci vychutnať v dvoch doposiaľ nepoznaných príchutiach – s exotickým ananásom a lahodným údeným tofu. Sú vyrobené z novej majonézy Natur! podľa vlastnej receptúry Ryby Žilina, ktorá je taktiež bez konzervačných látok, umelých sladidiel, lepku a pridaných aróm a je vhodná aj pre deti a v rámci diétneho režimu. Natur! šalát s ananásom a Natur! šalát s údeným tofu je možné dostať v praktickom, 140-gramovom balení s lyžičkou, ako aj na pultoch s váženými šalátmi.

Lahôdkové šaláty značky PRETO tvoria výrazný podiel na portfóliu spoločnosti Ryba Žilina. Patrí medzi ne viac ako 20 druhov majonézových a bezmajonézových ako aj mäsitých a bezmäsitých šalátov. Medzi tradične najpredávanejšie pochúťky spomedzi lahôdkových šalátov s majonézou patria Parížsky, Vlašský a Pikantný šalát. Populárnym bezmajonézovým šalátom je Bulharský a Feferónový šalát.