Huawei v rámci prémiových zariadení rozvíja partnerstvá s kľúčovými svetovými značkami.

Spoločnosť Huawei počas svojej tlačovej konferencie na veľtrhu CES 2016 vyzdvihla spoluprácu s poprednými svetovými značkami v najrôznejších odvetviach.

Vďaka spolupráci s lídrami z oblasti technológií (Google), módy (Swarovski) či audiotechniky (Harman/Kardon) môže svojim zákazníkom ponúknuť rad atraktívnych prémiových zariadení, ktoré vznikajú na základe spojenia dlhoročných skúseností, preverenej kvality a inovatívnych technológií týchto svetových značiek.

Huawei a Harman/Kardon:

Vďaka spolupráci majú používatelia tabletu Huawei M2 k dispozícii prvotriednu audio technológiu, ktorá zdokonaľuje zážitok z počúvania audia z tohto 10-palcového tabletu. Harman International je so svojou hlavnou značkou Harman/Kardon svetovým lídrom v oblasti audio riešení pre domácnosti, automobily, ale aj na bežné počúvanie na ulici. Najnovšia audio technológia Clari-Fi, ktorú v sebe ukrýva aj tablet Huawei M2 10.0, dokáže obnoviť zvukové detaily, ktoré zanikli kompresiou digitálnej hudby. Výsledkom je tak čistejší, ostrejší, viacvrstvý, dynamickejší a najmä reálnejší zvuk.

Huawei a Swarovski: Huawei Watch Jewel+

Vzhľadom k minuloročnému úspešnému uvedeniu inteligentných hodiniek Huawei Watch na trh, predstavila spoločnosť Huawei na veľtrhu CES 2016 nové inteligentné hodinky určené priamo pre dámy. Luxusná verzia Huawei Watch je zdobená zirkónmi Swarovski, ktoré sú osadené okolo ciferníku. Spoločnosť Swarovski je svetovo preslávená práve špičkovou kvalitou zirkónov, ktoré v spojení s Huawei Watch ponúkajú ženám elegantný módny doplnok s najnovšími technológiami.

Huawei a Google:

Nexus 6P je jedným z najlepších smartfónov uvedených na trh v roku 2015. Pre spoločnosť Huawei bolo potešením pokračovať v začatej spolupráci v rámci novej zlatej verzie Nexus 6P, uvedenej práve počas CES 2016. Zlatý Nexus 6P je elegantným variantom pre zákazníkov, ktorí vyžadujú skutočne luxusne vyzerajúce zariadenie.

Pre viac informácií navštívte Huawei na consumer.huawei.com/sk/