Príslušenstvo Samsung Galaxy S6 edge+ rozžiaria trblietavé kryty.

Nový smartfón so zakriveným displejom po oboch stranách sa na Slovensku predáva už niekoľko týždňov. Súčasťou doplnkového príslušenstva sú aj trblietavé kryty či QWERTY klávesnica.

Samsung Galaxy S6 edge+ upúta pozornosť už na prvý pohľad vďaka unikátnemu displeju zakrivenému po oboch pozdĺžnych stranách. Jeho majitelia však môžu ešte viac zažiariť vďaka novému radu trblietavých alebo lesklých zadných krytov. Na výber sú taktiež klasické jednofarebné puzdra, odnímateľná QWERTY klávesnica, podložka pre bezdrôtové nabíjanie či externá batéria.

Ochranné kryty Glitter Cover

Najnovší typ zadných krytov pre Samsung Galaxy S6 edge+ plní ochrannú aj estetickú funkciu. Kombinácia trblietavého prášku a metalického orámovania krytu chráni smartfón pred nárazmi a zároveň ešte viac zdôrazňuje jeho unikátny vzhľad. Na výber je modré, zlaté a červené prevedenie za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 € s DPH.

Ochranné kryty Gloss Cover a Clear Cover

Okrem zadných krytov s trblietkami majú zákazníci na výber aj z niekoľkých priehľadných zadných krytov, buď s lesklým efektom či v decentnom čírom prevedení. Dizajn smartfónu z kovu a skla je tak dotiahnutý do posledného detailu. Odporúčaná maloobchodná cena Gloss aj Clear Cover krytov je 29,90 € s DPH.

Ochranný kryt s klávesnicou

Priaznivci hardvérovej QWERTY klávesnice majú v čase čisto dotykových smartfónov stále užší výber. Nie však v prípade Samsung Galaxy S6 edge+. Súčasťou doplnkového príslušenstva je totiž aj plne funkčná odnímateľná QWERTY klávesnica. Na slovenskom trhu bude dostupná v čiernej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 € s DPH.

Flipové puzdra Clear View, S View, flipové puzdra s vreckom

Súčasťou príslušenstva Galaxy S6 edge+ je tiež rad ochranných puzdier v zemitých farbách. Puzdra Clear View sú na povrchu hladké, S View a flipové puzdra majú jemnú textúru tkaniny. Vnútri flipových puzdier je navyše vrecko na kreditnú kartu. Odporúčaná cena puzdier Clear View je 59,90 €, S View 49,90 € a flipového puzdra s vreckom 29,90 €. V predaji bude niekoľko farebných variantov, okrem striebornej.

Podložka pre bezdrôtové nabíjanie

Pohodlné a rýchle bezdrôtové nabíjanie je vlastné všetkým smartfónom z radu Samsung Galaxy S6. Preto aj k najnovšiemu modelu Galaxy S6 edge+ nie je nutné kupovať si špeciálne kryty ani puzdra pre bezdrôtové nabíjanie. Stačí len táto podložka v originálnom kruhovom dizajne a vlastnosťou rýchlejšieho dobíjania. K dispozícii bude v čiernej a bielej farbe za 59,90 € s DPH.

Externá batéria (5 200 mAh)

Aj bez prístupu k elektrickej sieti bude Galaxy S6 edge+ stále v pohotovosti vďaka záložnej batérii. Dobíjanie prebieha veľmi rýchlo prostredníctvom integrovaného microUSB kábla. O stave nabitia batérie s kapacitou 5 200 mAh informujú štyri LED indikátory. Táto externá batéria tiež podporuje funkciu fast charging (rýchle nabíjanie). Zlaté či strieborné prevedenie bude k dispozícii za 69,90 € s DPH.