Novinka Dove Regenerate Nourishment s výťažkom z červených rias oživí poškodené vlasy.

Dove uvádza úplne nový ošetrujúci rad Regenerate Nourishment „ušitý na mieru“ ženám, ktoré svoje vlasy často zaťažujú farbením, žehlením či kulmovaním, ale napriek tomu ich chcú uchovať krásne vyživené a lesklé. Novinka Dove Regenerate Nourishment obsahuje výťažok z červených rias a Keratín Nutri Complex, regeneruje vlasy do hĺbky a eliminuje známky ich poškodenia. Portfólio produktov obsahuje šampón, kondicionér, masku a veľmi účinné olejové sérum.

Vlasy toho musia vydržať naozaj veľa či už ide o farbenie, natáčanie, žehlenie, alebo množstvo stylingových prípravkov. Postupom času preto dochádza nielen k ich povrchovému opotrebovaniu, ale neblahé zmeny sa môžu prejaviť aj hlboko vo vnútri vlasového vlákna. Oslabenie, častá lámavosť či suchosť na dotyk sú len niektorými z možných dôsledkov takéhoto zaťaženia.

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktoré prispievajú k regenerácii vlasov a navracia im zdravý vzhľad aj v prípade výrazného poškodenia. Kľúčom k výnimočnosti nového radu je jeho inovatívne zloženie s vyživujúcimi výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex. Vďaka jeho schopnosti vnútornej hĺbkovej obnovy získajú vlasy hladší, silnejší, lesklejší a zdravší vzhľad. Celej kolekcii navyše dominuje sofistikovaná vôňa zelených kvetín s nádychom šťavnatého citrusu a zeleného čaju, doplnená krémovým pižmom.

Produkty Dove Regenerate Nourishment našli inšpiráciu v prírode, konkrétne vo výnimočných vlastnostiach červených morských rias. Tie sa v priebehu miliónov rokov dokonale prispôsobili extrémnym podmienkam skalnatých pobreží oceánov so striedaním prílivu a odlivu, a získali neuveriteľnú odolnosť proti dehydratácii, výrazným výkyvom teplôt alebo zmenám slanosti vody. Riasy preto obsahujú zložky, ktoré dokážu udržiavať stálu vlhkosť, množstvo stopových prvkov, minerálnych látok a pýšia sa excelentnými regeneračnými účinkami. Rad Dove Regenerate Nourishment obohatený o výťažky z červenej riasy a Keratin Nutri Complex, pomáha dopĺňať živiny a naprávať vnútornú štruktúru poškodených vlasov.

Šampón napomáha odstraňovať známky poškodenia, dopĺňa vlasom živiny a posilňuje ich zvnútra. Aplikujte na vlhké vlasy, jemne premasírujte a opláchnite. Šampón možno používať denne. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 4, 49 eura.

Kondicionér vyživí vlasy do hĺbky, zanechá ich lesklé a pevné na prvý pohľad aj na dotyk. Naneste ho od stredu vlasov po končeky a opláchnite. Možno používať denne. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 4, 49 eura.

Maska vlasy hĺbkovo obnovuje a vyživuje. Dopĺňa potrebné látky a kompenzuje poškodenia vzniknuté nadmerným zaťažovaním. Naneste ju od stredu vlasov ku končekom a nechajte päť minút pôsobiť. Používajte raz týždenne, v prípade rozsiahlejšieho poškodenia aj častejšie. Dostanete ju za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 5, 29 eura.

Olejové sérum je vôbec prvým produktom svojho druhu v portfóliu značky Dove. Inovatívny prípravok spája výživné oleje a regeneračné vlastnosti pre dosiahnutie okamžitého lesku. Jeho pravidelné používanie zároveň vlasy posilňuje a zabraňuje ich štiepeniu. Stačí do končekov votrieť 3-4 pumpičky a vlasy upraviť ako obvykle. Dostanete ho za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 6, 99 eura.