Osloboďte sa od svojho pracovného stolu

Spoločnosť Logitech dnes predstavila Bluetooth klávesnicu s úplným názvom Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth® Keyboard a bezdrôtovú Bluetooth myš Logitech® M535 Bluetooth® Mouse, ktoré vám poskytnú voľnosť pracovať, tvoriť a prejaviť sa kdekoľvek, na akomkoľvek zariadení.

„Žijeme v ére kreativity, kedy môžeme vytvárať, upravovať a zverejňovať obsah, kdekoľvek budeme cítiť inšpiráciu a na akomkoľvek zariadení,“ povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „V tomto prepojenom svete, kde naviac používame rôzne zariadenia súčasne, prestáva byť naša práca viazaná na kanceláriu alebo ateliér. Vaším novým pracovným miestom môže byť pohovka, lavička v parku alebo kaviareň a klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard s myšou Logitech M535 Bluetooth Mouse podporujú túto slobodu, aby ste mohli tvoriť kdekoľvek a bez toho, aby ste museli obetovať precíznosť alebo pohodlie.“


Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

Bezdrôtová klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vám ponúka komfort použitia ako pri stolnom počítači aj pri práci na notebooku, smartfóne a tablete. Môžete sa vyjadriť prostredníctvom akejkoľvek digitálnej platformy a kdekoľvek – klávesnicu možno spárovať až s troma zariadeniami a medzi nimi je možné okamžite prepínať pomocou tlačidiel Easy-Switch™. Klávesnica automaticky rozpozná, aké zariadenie je práve pripojené, a automaticky premapuje rozloženie kláves s ohľadom na podporované funkcie a klávesové skratky – takže budete môcť s plným pohodlím písať tak ako ste zvyknutí. Klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vydrží s dvoma priloženými batériami veľkosti AAA fungovať až dva roky a bude k dispozícii v šedom alebo modrom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.

Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse

Bezdrôtová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse vám umožní tvoriť na prakticky akomkoľvek mobilnom zariadení a kdekoľvek budete chcieť. Má programovateľné tlačidlá pre navigáciu, takže celé ovládanie máte priamo vo svojej ruke a môžete prepínať medzi aplikáciami, pracovnými plochami, kopírovať a presúvať súbory a fotografie pomocou funkcie drag-and-drop, umožňuje tiež replikovať gestá vykonávané švihom tromi prstami, ako pri ovládaní počítačov Mac, a vyvolávať aplikácie vo Windows 10. Myš dokáže spoľahlivo sledovať pohyb prakticky na akomkoľvek povrchu – od kovových stolíkov kaviarní cez pultíky s dlaždicami až po váš obľúbený študijný stôl – vďaka laserovému optickému snímaču. Ľahko sa prenáša, má nakláňacie rolovacie koliesko, zakrivený tvar a textúrované gumové úchopy pre vyšší komfort aj pri dlhom používaní. Vydrží pracovať až 10 mesiacov na jednu batériu veľkosti AA. Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse bude ponúkaná v sivom alebo modrom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.

Ak si stiahnete obslužnú aplikáciu Logitech Options Software, budete si môcť prispôsobiť nastavenia klávesnice aj myši tak, aby ešte viac vyhovovalo vašim potrebám. Otvorí sa vám nový svet možností. Aj keď nová klávesnica a myš nie sú na sebe závislé, spoločne vyzerajú skvele vďaka rovnakému farebnému ladeniu a rozpoznateľnému dizajnu.

Dostupnosť

Očakáva sa, že klávesnica Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard bude v krajinách EMEA k dispozícii v októbri 2015. Bezdrôtová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse by mala byť v krajinách EMEA k dispozícii už počas septembra 2015. Obe zariadenia sa predávajú samostatne. Bližšie informácie môžete získať na webových stránkach Logitech.com, alebo na Facebooku.