Obujte sa svetovo so značkou CCC!

Nová sezóna obľúbenej obuvi európskej výroby v sebe snúbi atribúty vysokej kvality, veľkého výberu a štýlovej rozmanitosti, inšpirovanej trendmi zo sveta.

Vytvorte si SVOJ štýl

Široká ponuka sortimentu, príznačná pre značku CCC, nechýba ani v novej kolekcii. V predajni CCC nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste jeseň a zimu skrášlili svojím vlastným módnym rukopisom. Od klasických poltopánok po extravagantné modely z lesklej či lakovanej kože. Línia Lasocki, vyznačujúca sa vysokou kvalitou a remeselným spracovaním, prichádza aktuálne s novou paletou farieb, vzorov a textúr. Hitom jesene sú jednoznačne topánky na klinovom či stĺpcovom podpätku, ktoré opticky zoštíhľujú a lichotia ženskej postave. Tradičné jesenné farby od klasickej čiernej cez čokoládové odtiene hnedej až po teplú medovú dopĺňajú opäť sýta červená a bordová. Jedinečný štýl je vystavaný na detailoch a nová kolekcia CCC nezabúda ani na tie.

Nespomaľujte, bavte sa!

Aktívnym zákazníkom vychádza značka CCC v ústrety líniou športovej obuvi Sprandi Earth Gear. Tá so sebou prináša nadčasové lovecké topánky v ťavej farbe, pestrofarebné trekingové topánky i klasické modely, ktoré sa osvedčia počas dlhých jesenných prechádzok do mesta i do prírody. Ak milujete dynamický život, sychravé počasie vás predsa nezastaví.

Súťažná otázka:

V ktorom roku a kde sa objavili prvé tenisky? Odpoveď na túto otázku nájdete v publikovanom článku na našej stránke.

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 21. októbra 2015. Ako predmet správy použite “súťaž – CCC”. Mená výhercov zverejníme na tejto stránke 23. októbra 2015.

Piati z vás získajú kupón na 30% zľavu na sortiment v CCC.

  1. Iveta Fančová, Bratislava
  2. Jana Slizáková, Humenné
  3. Oľga Erdofyová, Bratislava
  4. Helena Kostolányiová, Nitra
  5. Magdaléna Meľuchová, Spišské Podhradie
Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Zoznam výhercov bude zverejnený na tejto stránke. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.