Značka Erbario Toscano sa zaviazala vyrábať kvalitné produkty v súlade s prírodou.

Nové ingrediencie a ich kombinácie napomáhajú expanzii značky v oblasti prírodnej telovej starostlivosti. Výrobky nie sú testované na zvieratách, sú v súlade s trvalo udržateľným rozvojom využívajúc pritom surové prírodné materiály najvyššej kvality. V najnovšej kolekcii sa v hlavnej úlohe predstaví nenápadné, ale významné ovocie: čierne ríbezle.

Ovocie bežne dostupné v záhradách je malým pokladom ukrývajúcim v sebe hromadu vitamínu C. Okrem neho sa v ríbezlí nachádza i vitamín A, niacín, draslík, vápnik, železo, horčík a mangán. Táto vitamínová bomba má priaznivý účinok aj na pleť. Bobuľky ríbezlí sú bojovníkmi proti poškodeným nechtom, vypadávajúcim vlasom, akné. Na nezaplatenie sú hlavne na jeseň, kedy pomáhajú odstrániť negatívne dôsledky intenzívneho slnenia.

V novej kolekcii prípravkov Erbario Toscano čiernym ríbezliam významne sekundujú mandľový olej, bambucké maslo, olej z hroznových jadierok a avokádový olej.

Eau de Parfum

Okúzľujúca a záhadná parfumovaná voda s príjemnými tónmi Toskánska. Tvoria ju svieže a ovocné vrchné tóny, kvetinové srdce a korenistý základ.

SHOWER BATH

Sprchový a kúpeľový gél, ktorý vďaka extraktom ovocia a kvetín podporuje energiu a komfort pokožky. Zahaľuje telo do zvodnej vône.

BODY BALM

Telový balzam s množstvom prospešných a aromatických ošetrujúcich zložiek. Zanecháva pokožku vláčnu a zmyselne voňavú.

BODY DRY OIL

Suchý telový olej obsahuje unikátnu zmes rastlinných olejov pre zabezpečenie hydratácie, pružnosti a príjemnej vône na pokožke.

Dostupné v parfumériách FAnn.