AJ V LETE ŠIK VĎAKA F&F!

Skracovanie oblečenia priamoúmerne so stúpajúcimi teplotami určite nie je univerzálnym pravidlom. Aj v letných horúčavách môžeme vyzerať elegantne a cítiť sa pri tom pohodlne a sviežo.

Leto je pre väčšinu z nás asi najobľúbenejšie ročné obdobie. Dlhé slnečné dni, príjemne teplé noci, vytúžené dovolenkovanie pri mori a pohodovejšie pracovné tempo. Takmer všetky voľné chvíle sa snažíme vyplniť osviežením v podobe ľadového nápoja či priamo skočením do najbližšej “vody“. Tak ako celý svoj rytmus aj oblečenie prispôsobujeme niekedy až tropickým podmienkam, ktoré môžu byť občas menej pohodlné. Pracovný obed, popoludňajší kokteil, alebo večerný koncert majú totiž svoje pravidlá etikety aj počas horúcich dní.

Letná kolekcia značky F&F ponúka množstvo pohodlných a zároveň elegantných variácií pre dámy aj pánov. Orientovať sa podľa príležitosti je dôležité, ale malé odľahčenie je dovolené. Týka sa to predovšetkým materiálov, ktoré by mali byť vzdušné, ľahké, no nie transparentné. Krikľavé odtiene, výrazné vzory a ultra krátke oblečenie sú doménou pláží a bezstarostných dní. Na formálne stretnutia budú vhodnejšie svetlé, tlmené farby, jemnejšie, prípadne žiadne vzory a klasické dĺžky. V žiari spoločenských a kultúrnych udalostí naopak vyniknú rafinované strihy, efektné aplikácie či sýte farby. Skrátka je všeobecne vhodné riadiť sa etiketou aj v letnom období a preukázať tak dobrý vkus.

Pláž a úplný relax, to sú voľné dámske šaty, krátke sukne, klobúky, pareá, veľké tašky, pánske tielka, šiltovky, pohodlné trenírky a nakoniec plavky plus otvorená obuv – jednoducho označenie F&F Summer. Do prírody a za športom jednoznačne s kolekciou F&F Active, ktorá nesklame funkčným oblečením a obuvou aj počas horúcich dní. Vzdušné nohavicové kostýmy, decentné kokteilky, tenké bolerká, efektné lodičky, malé kabelky, ľahké pánske obleky, pohodlné mokasíny či poltopánky, nenápadné ale aj odvážnejšie košele – z pracovného mítingu bez problémov a pohodlne do “šik“ kokteil baru, alebo na skvelý koncert či letné divadlo. Aj horúce leto môže byť elegantné. Presvedčte sa priamo v predajniach F&F, alebo na www.F-F.com.