4K Ultra HD monitor od LG ponúkne hráčom výnimočný zážitok.

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje 4K Ultra HD monitor pre skvelý zážitok z obrazu nielen pre profesionálnych hráčov. Dvadsať sedem palcov, 4K IPS panel s pomerom strán 16:9, rozlíšenie 3840 x 2160 bodov a AMD FreeSync spoločne vytvára ideálny displej nielen pre hranie hier typu realtimová stratégia (RTS) alebo first-person shooter (FPS), ale aj sledovanie filmov a prácu s fotografiou alebo videom.

Monitor (model 27MU67) podporuje technológiu AMD FreeSync s odozvou 40-60 Hz. FreeSync eliminuje trhanie obrazu, ktoré sa deje predovšetkým vtedy, keď sú monitor a grafická karta mimo synchronizáciu. Obraz nového displeja od LG je však perfektne plynulý bez akejkoľvek straty snímkovej frekvencie. Rozlíšenie zabezpečuje čistý a ostrý obraz plný aj tých najmenších detailov. Špeciálne navrhnutý IPS panel umožňuje kvalitnú reprodukciu farieb s takmer akéhokoľvek uhla pohľadu. Monitor je možné nastaviť okrem iného aj na továrenské kalibráciu alebo továrenské nastavenia.

„Nový širokouhlý monitor vyniká predovšetkým nekompromisnou kvalitou obrazu a perfektne plynulou a v súčasnej dobe najrýchlejšou odozvou obrazu. Predovšetkým profesionálni hráči potrebujú vidieť každý detail s okamžitou odozvou,“ komentuje marketingový manažér LG. „Okrem hráčov vysokú kvalitu monitora ocenia aj tí, ktorí pracujú s fotografiami či videom. S rozlíšením sa aj sledovanie filmov stáva skvelým zážitkom.“

IPS panel a režim DAS (Dynamic Action Sync) redukujú odozvu na iba 9,7 milisekundy, vďaka čomu je 27MU67 4K monitorom s najrýchlejšou odozvou na trhu. Hrací mód umožňuje rad individuálnych nastavení, stabilizátor čiernej farby zaistí dobrú viditeľnosť tmavých scén, v ktorých môžu byť skryté rôzne predmety či nepriateľ. Farebná škála pokrýva 99 percent sRGB spektra. Funkcia Flicker Safe navyše znižuje riziko únavy očí počas herného maratónu, ale aj pri dlhodobej práci. Monitor je navyše vybavený dvoma vstupmi HDMI 2.0.

Model 27MU67 bude na slovenskom trhu dostupný v priebehu augusta 2015. Cena bude upresnená pri uvedení na trh.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.