MARVEL v OC Central – interaktívna výstava plná hrdinov v nákupnom srdci Bratislavy!

Nákupné a spoločenské centrum OC Central sa počas júna premení na interaktívnu výstavu hrdinov s názvom „I hrdinov“, ktorá sa po prvýkrát objaví na Slovensku. Malí aj veľkí fanúšikovia komiksovej tvorby sa môžu tešiť na interaktívne víkendy plné zábavy a filmovej produkcie s ich obľúbenými superhrdinami.

V priebehu celého mesiaca čakajú na návštevníkov súťaže o skvelé ceny, originálne scenérie doplnené o artefakty hrdinov, nadrozmerné postavy hrdinov v originálnom spracovaní či fotoscenáriá.

  1. Víkend 6.-7.6. 2015 – Aj ty si hrdina.

Návštevníkov čakajú počas prvého víkendu zábavné a kreatívne SUPERHEROES workshopy a tvorivé dielne, v rámci ktorých sa budú môcť zmeniť na svojho obľúbeného superhrdinu, či už maľovaním na tvár alebo výrobou kostýmov či rôznych doplnkov. OC Central tak zaplnia hrdinovia ako Spiderman, Thor, Ironman, Captain America a Hulk.

  1. Víkend 13.-14.6. – Filmový superkvíz.

Druhý víkend sa ponesie vo filmovom duchu obohatenom o populárne a zábavné kvízy. Záujemcovia si môžu počas víkendu prísť pozrieť svoj obľúbený „superhrdinovský“ film do MARVEL Cinema. Po skončení premietania im bude k dispozícii FUN zóna, v ktorej sa o zábavu postará moderátor Matej Martinček.

Rozvrh premietacích časov filmov:

SOBOTA:

  • 00 hod.: AVENGERS 1
  • 30 hod.: Kvíz
  • 00 hod.: IRONMAN
  • 30 hod.: Kvíz

NEDEĽA:

  • 00 hod.: CAPTAIN AMERICA
  • 30.: Kvíz
  • 00 hod.: THOR
  • 30 hod.: Kvíz

3. Víkend 20.-21.6. – Stretni svojho hrdinu.

Počas ďalšieho interaktívneho víkendu budú mať návštevníci možnosť stretnúť sa so svojim „živým superhrdinom“. Animátori prezlečení v kostýmoch obľúbených hrdinov – Ironmana, Spidermana a Captaina Americu budú fanúšikom k dispozícii vo vybraných zónach. Môžu sa s nimi odfotiť prípadne ich vyzvať na súboj na PS4. Pre záujemcov bude pripravená aj súťaž v podobe Veľkého karnevalu. Každý kto príde v kostýme svojho obľúbeného superhrdinu má príležitosť sa zapojiť a vyhrať tak prvú cenu.

4. Víkend 27.-28.6. – Hrdinovský špeciál Viac informácií nájdete na www.central.sk.

Navyše budú pre návštevníkov pripravené počas celého mesiaca ďalšie sprievodné aktivity ako Kino zóna, FUN&Chill zóna, PS4 zóna, komiksová knižnica, Thorovo kladivo, fotoscenáriá či kolotoč s animáciou.

Počas posledného víkendu bude plný zábavy s kreatívnym workshopom, Marvel cinema zónou a Fun zónou pre deti i dospelých. Návštevníci budú mať možnosť namaľovať si svojho obľúbeného hrdinu na tvár, ako aj sledovať filmy v oddychovej zóne, alebo využiť špeciálnu komiksovú knižnicu.