Limitované a individuálne číslované Corniche Heritage 40 Roquebrune aj pre slovenských a českých zákazníkov.

Elegantné hodinky Corniche, ktoré v sebe ukrývajú kombináciu švédskeho zmyslu pre dizajn a inšpiráciu francúzskym azúrovým pobrežím, prichádzajú v limitovanej 499-kusovej edícii Roquebrune. Zákazníci z Českej republiky a zo Slovenska si svoje kúsky môžu objednať výhradne prostredníctvom oficiálneho distribútora na stránke www.c-watch.sk s bezplatnou dopravou kdekoľvek po Slovensku a Čechách.

Hodinky Corniche Heritage 40 v limitovanej edícii Roquebrune odkazujú na korene značky Corniche, teda na francúzske azúrové pobrežie,  uviedol Michal Krajčír, oficiálny distribútor značky Corniche na Slovensku a vlastník e-shopu C-watch.sk.

Hnedo-šedý variant Roquebrune je spomienkou a odkazom na mestečko Roquebrune-Cap-Martin, ktoré sa nachádza v zálive Stredozemného mora, a je typické pre jeho skalnaté pobrežie a štýlových obyvateľov, rovnako ako naše hodinky.

Model Heritage 40 Roquebrune, ktorý je individuálne číslovaný a vyrobený iba v 499 kusoch, je na Slovensku a v Čechách exkluzívne dostupný iba v e-shope. Okrem neho si zákazníci môžu vybrať z ďalších troch farebných variantov hodiniek, ktoré prinášajú kombináciu prívetivého pocitu z francúzskeho Côte d’Azur s obrovským dôrazom na materiály a detaily. Mix brúsenej kože a leštenej povrchovej úpravy, keramický ciferník a atraktívna farebná kombinácia vytvorili skutočne strhujúco vyzerajúce hodinky na každodenné nosenie.

Špecifikácie:

  • Veľkosť puzdra: 40,00 mm x 7,00 mm
  • Ciferník: keramický
  • Materiál obalu: Nerezová oceľ pozlátená ružovým zlatom (vo variante Rose Gold)
  • Sklo: zafírové
  • Remienok: kožený s krokodýlim vzorom
  • Strojček: Miyota 2025 Quartz
  • Vodotesné do 50 metrov

Hodinky Corniche Heritage 40 je možné zakúpiť na www.c-watch.sk za cenu 295 eur s bezplatnou dopravou po celom Slovensku a Českej republike.