LG PREDSTAVUJE MOBILNÉ NOVINKY G4 STYLUS A G4c.

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje dva nové telefóny z rodiny G4: G4 Stylus a G4c. Obidva telefóny, ktoré so súčasnou vlajkovou loďou spoločnosti LG zdieľajú rad skvelých vlastností, budú dostupné od polovice júna.

Telefón G4 Stylus s 5,7-palcovým displejom má univerzálnu Rubberdium™ Stylus, s ktorým je písanie poznámok aj kreslenie doslova hračkou. G4c s 5-palcovým displejom je kompaktný telefón, ktorý vyniká svojim osobitým štýlom. Nové telefóny LG G4 Stylus a LG G4c rozširujú ponuku našej naozaj prémiovej novinky tohto roku – LG G4. Ich prostredníctvom ponúkame zákazníkom skvelý výkon novej série G za príjemnú cenu.

Obe novinky majú 5MPx predný fotoaparát ideálny pre selfie a 8 Mpx zadný fotoaparát s Laser AF. Super rýchle laserové ostrenie G4 Stylus umožňuje nadobudnutie perfektných momentiek, HD IPS displej s technológiou In-Cell Touch zabezpečí okamžitú reakciu na každý dotyk. Dostupné sú aj obľúbené funkcie Gesture Shot (samospúšť pomocou gesta), Glance View (rýchly prehľad aktualít jednoduchým dotykom, aj pri vypnutom displeji) a populárna bezpečnostná funkcia Knock Code™.

Obidva modely, G4 Stylus aj G4c, vedia pracovať s novou sieťou LTE. Štýlové farebné varianty budú – metalická strieborná pre G4 Stylus a metalická šedá, keramická biela a žiarivá zlatá pre G4c.

Obidva telefóny budú dostupné na slovenskom trhu od polovice júna za cenu 289€ (G4 Stylus) a 249€ (G4c). Predaj bude u týchto partnerov: LG G4c: Slovak Telekom, Orange Slovensko,  O2 Slovakia, Open market

LG G4 Stylus: O2 Slovakia, Open market