Samsung Galaxy S6 a S6 edge s novými transparentnými puzdrami.

Najnovšie smartfóny Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sú vyrobené zo skla a kovu. Samsung tak mení doterajší dizajn svojich mobilných zariadení a prispôsobuje mu tiež príslušenstvo. Pre ochranu prémiových technológií a vzhľadu oboch typov smartfónov si môžete zaobstarať transparentný zadný kryt Clear Cover či flipové puzdro Clear View Cover v niekoľkých farebných prevedeniach. Na slovenskom trhu bude príslušenstvo k dispozícii postupne od 17. apríla 2015, kedy sa oficiálne začnú predávať aj Samsung Galaxy S6 a S6 edge.

 

Flipové puzdro Clear View Cover

Úplne korešponduje s unikátnym vzhľadom aj inteligentnými funkciami Galaxy S6 a S6 edge a smartfóny chráni pred poškriabaním. Necháva voľný prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám a i v prípade Galaxy S6 edge prirodzene kopíruje tvar unikátneho displeja zakriveného po oboch stranách. Bez potreby odklápať prednú časť puzdra Clear View ste okamžite informovaný o aktuálnom čase, stave batérie či intenzite mobilného signálu a prijímate správy, upozornenia a hovory. Clear View Cover bude k dispozícii v čiernej, zlatej, striebornej, modrej (iba Galaxy S6) a zelenej farbe (iba Galaxy S6 edge) za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 € s DPH. Kryt Clear Cover tvorí priehľadný tvrdený plast doplnený o jemný rámik v metalickom farebnom prevedení. Jeho odtiene odpovedajú ponuke smartfónov, teda zlatej, striebornej, čiernej a v prípade Galaxy S6 edge ešte zelenej farbe. Odporúčaná cena krytu Clear Cover je 29,90 € s DPH.

Majitelia smartfónov Samsung Galaxy S6 a S6 edge si budú môcť kúpiť aj obľúbené verzie flipových puzdier značky Samsung – celistvé puzdrá s vreckom pre oba modely a pre Galaxy S6 aj vo variante S View s výrezom v prednej časti. Môžete vybrať aj preferovaný materiál: látkové prevedenie s vystupujúcim reliéfom tkaniny, alebo plastové prevedenie so vzorom kože. Farby puzdier budú čierne, zlaté, strieborné a biele flipové puzdra pre oba modely, a navyše modré puzdro v prípade Galaxy S6, resp. zelené pre Galaxy S6 edge. Cena flipových puzdier bude 29,90 € s DPH v prípade modelu s vreckom a 49,90 € s DPH za model S View pre Galaxy S6.

Podložka pre bezdrôtové nabíjanie

Nabíjanie nových smartfónov Samsung Galaxy S6 a S6 edge nemôže byť jednoduchšie. Stačí ich len položiť na dobíjaciu podložku. Keďže je technológia pre bezdrôtové nabíjanie už súčasťou oboch telefónov, nemusia si zákazníci k podložke naEP-PG920I_002_Side-Over_Black+vyše zaobstarať špeciálne kryty ani puzdra pre bezdrôtové nabíjanie. Vďaka originálnemu kruhovému tvaru je podložka pre nabíjanie Galaxy S6 a S6 edge dizajnovým kúskom, ktorý obohatí každú modernú domácnosť. K dispozícii bude v čiernej a bielej farbe za 49,90s DPH.

Stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti

Priaznivci reprodukovanej hudby vo vysokej kvalite budú môcť svoj smartfón Samsung Galaxy S6 aj Galaxy S6 edge vylepšiť o hybridné stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti (3,5 mm jack). Ich nezávislý trojcestný systém reproduktorov vytvára mimoriadne verný zvuk vo vysokej kvalite vrátane výnimočne kvalitných vysokých a stredných frekvencií. Hlboké basové tóny sú prehrávané jedným dynamickým reproduktorom. Minimalistický dizajn slúchadiel spestruje ich farebná škála – okrem čierneho a bieleho prevedenia budú mať zákazníci na výber tiež modrú a červenú farbu. Odporúčaná cena slúchadiel Samsung je 29,90 € s DPH.

Bluetooth audio prijímač/vysielač Level Link

Audio príslušenstvo k novým telefónom Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge s názvom Level Link má dvojaké využitie. Jednak funguje ako prijímač Bluetooth signálu napríklad práve z mobilného telefónu, takže si vďaka nemu môžu používatelia prehrávať obľúbené pesničky uložené v smartfóne na stereo súprave. Súčasne však Level Link slúži tiež ako vysielač Bluetooth signálu. Po pripojení k zariadeniu bez Bluetooth ako MP3 prehrávač, televízor a pod. (3,5 mm konektor) tak dokáže vysielať audio signál napríklad do bezdrôtových slúchadiel. Level Link je možné používať aj ako handsfree vďaka integrovanému mikrofónu. Jeho súčasťou je praktická spona pre prichytenie napríklad na slnečnej clone v aute. Odporúčaná cena audio zariadenia Level Link v čiernom prevedení je 79,90s DPH.