Kúpte si práčku, chladničku Samsung a získate darčeky Tescoma a Scan Quilt.

Spoločnosť Samsung pozýva svojich zákazníkov na nákup výkonných práčok a špičkových chladničiek. Od 27. februára až do 31. mája dostanú noví majitelia z Čiech a Slovenska k vybraným modelom práčok poukazy na značkové produkty Scan Quilt vo výške 53 €, pri kúpe chladničiek si budú môcť vybrať vybavenie do domácnosti od Tescomy do výšky 140 €. K získaniu zľavy sa stačí do 14 dní po nákupe a najneskôr do 31. mája 2015 zaregistrovať na webových stránkach www.samsung-bonus.eu. Potrebné je vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja a nahrať účtenku. Samsung následne pošle zákazníkovi kód pre uplatnenie bonusu na stránkach www.tescoma-eshop.eu alebo www.scanquilt.cz či www.scanquilt.sk.

Perte šetrne

Akcia sa vzťahuje na 13 modelov práčok vrátane čerstvých noviniek v ponuke. Výška bonusu pre zákazníkov sa odvíja podľa zvoleného typu práčky. Napr. nový rad práčok s označením WW6000 vyniká jedinečným dizajnom Crystal Gloss™. Všetky modely sú vybavené novou funkciou BubbleSoak, ktorá je určená pre pranie veľmi špinavej bielizne šetrným spôsobom. Bielizeň je najprv namočená do aktívnej peny, ktorá až 30 minút pôsobí na špinu, a až potom nasleduje klasický prací cyklus. Aj pri použití nižších teplôt nemajú odolné škvrny šancu.

Pri výbere super rýchleho programu dokážu práčky WW6000 vyprať až 5 kg bielizne len za 59 min. Cyklus prania mohol byť skrátený vďaka dvojitému vstrekovaniu vody, čím sa urýchľuje proces jej výmeny a skráti sa tak celková doba potrebná k dokonalému vypraniu.

Bonus za nákup týchto práčok je 53 €.

K vybraným chladničkám vybavenie od Tescomy až za 140 €

V rámci bonusovej akcie si môžu zákazníci vyberať z celkom 28 modelov chladničiek vrátane unikátneho nového radu Kitchen Fit. Kombinované chladničky Kitchen Fit získali toto označenie vďaka svojim vlastnostiam a rozmerom. Moderný interiér si žiada dokonalé riešenie na mieru. Rozmery chladničiek z radu RB8000 Kitchen Fit preto presne korešpondujú s miestom, ktoré je pre nich vyčlenené v rámci kuchynskej zostavy. Spodný diel mrazničky končí vo výške pracovnej plochy linky, celková výška spotrebiča ladí s vrchnými skrinkami. Unikátny plochý povrch dverí z brúsenej nehrdzavejúcej ocele s ostrými hranami úplne splynie s kuchynskými skrinkami. Výsledkom je dokonalý súlad, ktorý mohli doteraz zaistiť iba vstavané spotrebiče. Zložitá montáž nie je nutná, spotrebič je jednoducho zasunutý na požadované miesto v rámci kuchynskej linky. Hoci sa zmestia do rovnakého priestoru ako vstavané spotrebiče, ponúkajú chladničky radu RB8000 vďaka technológii SpaceMax o 30 % viac priestoru (až o 90 l), než tie konvenčné vstavané.

 

Podrobné pravidlá bonusovej akcie nájdete na www.samsung-bonus.eu, alebo je možné kontaktovať súťažnú infolinku telefonicky na +420 606 276 122 alebo e-mailom info@samsung-bonus.eu.